PHOTOGRAPHY ART CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 21 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PHOTOGRAPHY ART CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 47052146
- Nr. înmatriculare
- J2022021034404
- EUID
- ROONRC.J2022021034404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- ION AGÂRBICEANU, nr. 3-11, bl. A, ap. 1, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32737
Contact
- Telefon
- 0728 732 179
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂTINEAN MĂDĂLINA GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 351 din 731 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, municipiul București, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 92.408 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 89%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.610 lei | 22.665 lei | 1 | 41.517 lei | 15.891 lei | 25.626 lei |
| 2024 | 54.405 lei | 12.171 lei | 1 | 15.925 lei | 12.964 lei | 2.961 lei |
| 2023 | 13.630 lei | -9.248 lei | 1 | 3.924 lei | 13.134 lei | -9.210 lei |
| 2022 | 2.600 lei | -162 lei | 1 | 1.937 lei | 1.899 lei | 38 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.610 lei
- Venituri totale
- 102.628 lei
- Cheltuieli totale
- 75.963 lei
- Profit brut
- 26.665 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.568 lei
- Active circulante
- 37.949 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.785 lei
- Datorii
- 15.891 lei
- Capitaluri
- 25.626 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.405 lei
- Venituri totale
- 54.429 lei
- Cheltuieli totale
- 41.664 lei
- Profit brut
- 12.765 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.171 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.925 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.925 lei
- Datorii
- 12.964 lei
- Capitaluri
- 2.961 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.630 lei
- Venituri totale
- 13.630 lei
- Cheltuieli totale
- 22.878 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.248 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.248 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.924 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.924 lei
- Datorii
- 13.134 lei
- Capitaluri
- -9.210 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 7420 · Activități fotografice (Rev.2, recodificat în 7420, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului