PETROCHEMICAL TRADING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Onești, înmatriculată la 19 septembrie 2007.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- PETROCHEMICAL TRADING SRL
- CUI
- 18120247
- Nr. înmatriculare
- J04/1622/2007
- EUID
- ROONRC.J04/1622/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 septembrie 2007
Sediu social
- Adresă
- Str. INDUSTRIILOR, nr. 3, Municipiul Onești, Bacău
- Localitate
- Municipiul Onești, Bacău
- Cod poștal
- 0601123
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- CITR FILIALA BUCUREȘTI SPRL — lichidator judiciar
- COTIGĂ MIRCEA-MARIAN — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 lei | -4.475.585 lei | 0 | 2.924 lei | 10.843.574 lei | -10.840.650 lei |
| 2019 | 5.682 lei | -17.056.532 lei | 5 | 3.081.243 lei | 10.825.413 lei | -6.364.979 lei |
| 2018 | -34.375 lei | -3.356.402 lei | 12 | 20.979.740 lei | 11.649.116 lei | 10.691.650 lei |
| 2017 | 259.058 lei | -1.344.655 lei | 14 | 23.126.596 lei | 9.962.013 lei | 14.048.052 lei |
| 2016 | 157.794 lei | -2.827.844 lei | 20 | 23.414.212 lei | 8.459.817 lei | 15.392.707 lei |
| 2015 | 2.963.423 lei | -2.454.217 lei | 22 | 25.970.805 lei | 7.740.671 lei | 18.220.551 lei |
| 2014 | 12.682.306 lei | 4.052.792 lei | 24 | 29.772.963 lei | 9.084.445 lei | 20.674.768 lei |
| 2013 | 86.944 lei | -9.901.329 lei | 20 | 25.815.847 lei | 9.179.544 lei | 16.621.976 lei |
| 2012 | 5.673.503 lei | 46.554 lei | 19 | 32.311.131 lei | 5.840.659 lei | 26.454.222 lei |
| 2011 | 13.193.257 lei | 8.500.942 lei | 20 | 34.115.360 lei | 7.759.325 lei | 26.338.535 lei |
| 2010 | 10.513.002 lei | -1.507.154 lei | 23 | 42.163.375 lei | 24.307.196 lei | 17.838.126 lei |
| 2009 | 1.296.791 lei | -6.158.612 lei | 30 | 135.011.311 lei | 115.638.445 lei | 19.345.280 lei |
| 2008 | 293.412.703 lei | 11.697.569 lei | 106 | 96.828.011 lei | 67.374.886 lei | 25.586.409 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.475.585 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.475.585 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.475.585 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.924 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- -8 lei
- Datorii
- 10.843.574 lei
- Capitaluri
- -10.840.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 22.278.735 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.682 lei
- Venituri totale
- 1.874.352 lei
- Cheltuieli totale
- 18.930.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.056.532 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 17.056.532 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.081.243 lei
- Stocuri
- 2.173 lei
- Creanțe
- 3.050.763 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.307 lei
- Datorii
- 10.825.413 lei
- Capitaluri
- -6.364.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 22.278.735 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- -34.375 lei
- Venituri totale
- 560.366 lei
- Cheltuieli totale
- 3.916.768 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.356.402 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.356.402 lei
- Active imobilizate
- 16.941.461 lei
- Active circulante
- 4.038.279 lei
- Stocuri
- 770.168 lei
- Creanțe
- 3.175.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 92.816 lei
- Datorii
- 11.649.116 lei
- Capitaluri
- 10.691.650 lei
- Capital subscris vărsat
- 22.278.735 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului