PERFECT BUSINESS & HR SOLUTIONS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dudu, Comuna Chiajna, înmatriculată la 27 noiembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- PERFECT BUSINESS & HR SOLUTIONS SRL
- CUI
- 35277030
- Nr. înmatriculare
- J23/4243/2015
- EUID
- ROONRC.J23/4243/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 noiembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- Rezervelor, nr. 54, (provizoriu),Bl.8, mansarda, ap.162, Camera 1, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Localitate
- Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 27 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.11.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UNTEŞU FINETA-DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 82 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7820, județul Ilfov, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 38.479 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 96%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.200 lei | -904 lei | — | 56.224 lei | 3.055 lei | 53.472 lei |
| 2024 | 55.309 lei | 34.143 lei | 1 | 58.520 lei | 4.506 lei | 54.376 lei |
| 2023 | 285.320 lei | 202.882 lei | 1 | 319.881 lei | 10.162 lei | 309.254 lei |
| 2022 | 367.990 lei | 306.921 lei | 1 | 400.200 lei | 91.913 lei | 307.161 lei |
| 2021 | 319.163 lei | 275.116 lei | — | 307.036 lei | 19.592 lei | 284.062 lei |
| 2020 | 152.305 lei | 121.436 lei | — | 141.153 lei | 9.790 lei | 121.684 lei |
| 2019 | 168.719 lei | 128.732 lei | — | 147.314 lei | 14.451 lei | 132.863 lei |
| 2018 | 69.091 lei | 9.498 lei | — | 36.638 lei | 32.507 lei | 4.131 lei |
| 2017 | 31.715 lei | 4.633 lei | — | 14.149 lei | 19.515 lei | -5.366 lei |
| 2016 | — | -10.069 lei | 1 | 283 lei | 10.282 lei | -9.999 lei |
| 2015 | — | -130 lei | — | 820 lei | 750 lei | 70 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.200 lei
- Venituri totale
- 3.429 lei
- Cheltuieli totale
- 4.333 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 904 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 904 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.224 lei
- Stocuri
- 41.808 lei
- Creanțe
- 3.808 lei
- Casa și conturi la bănci
- 608 lei
- Datorii
- 3.055 lei
- Capitaluri
- 53.472 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.309 lei
- Venituri totale
- 70.592 lei
- Cheltuieli totale
- 30.264 lei
- Profit brut
- 40.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.143 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75 lei
- Active circulante
- 58.445 lei
- Stocuri
- 41.808 lei
- Creanțe
- 2.763 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.874 lei
- Datorii
- 4.506 lei
- Capitaluri
- 54.376 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.320 lei
- Venituri totale
- 288.472 lei
- Cheltuieli totale
- 83.281 lei
- Profit brut
- 205.191 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 202.882 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 625 lei
- Active circulante
- 319.256 lei
- Stocuri
- 41.808 lei
- Creanțe
- 3.147 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.301 lei
- Datorii
- 10.162 lei
- Capitaluri
- 309.254 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 367.990 lei
- Venituri totale
- 370.247 lei
- Cheltuieli totale
- 56.449 lei
- Profit brut
- 313.798 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 306.921 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.226 lei
- Active circulante
- 398.974 lei
- Stocuri
- 41.808 lei
- Creanțe
- 221.824 lei
- Casa și conturi la bănci
- 135.342 lei
- Datorii
- 91.913 lei
- Capitaluri
- 307.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 319.163 lei
- Venituri totale
- 325.444 lei
- Cheltuieli totale
- 43.599 lei
- Profit brut
- 281.845 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 275.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.482 lei
- Active circulante
- 303.554 lei
- Stocuri
- 41.453 lei
- Creanțe
- 12.146 lei
- Casa și conturi la bănci
- 249.955 lei
- Datorii
- 19.592 lei
- Capitaluri
- 284.062 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.305 lei
- Venituri totale
- 152.305 lei
- Cheltuieli totale
- 26.874 lei
- Profit brut
- 125.431 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 121.436 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 130 lei
- Active circulante
- 141.023 lei
- Stocuri
- 41.409 lei
- Creanțe
- 40.790 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.824 lei
- Datorii
- 9.790 lei
- Capitaluri
- 121.684 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.719 lei
- Venituri totale
- 168.719 lei
- Cheltuieli totale
- 35.836 lei
- Profit brut
- 132.883 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 128.732 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.056 lei
- Active circulante
- 146.258 lei
- Stocuri
- 41.159 lei
- Creanțe
- 1.778 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103.321 lei
- Datorii
- 14.451 lei
- Capitaluri
- 132.863 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 69.091 lei
- Venituri totale
- 69.091 lei
- Cheltuieli totale
- 57.520 lei
- Profit brut
- 11.571 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.405 lei
- Active circulante
- 33.233 lei
- Stocuri
- 25.960 lei
- Creanțe
- 3.503 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.770 lei
- Datorii
- 32.507 lei
- Capitaluri
- 4.131 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.715 lei
- Venituri totale
- 31.715 lei
- Cheltuieli totale
- 26.130 lei
- Profit brut
- 5.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.633 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.977 lei
- Active circulante
- 8.172 lei
- Stocuri
- 580 lei
- Creanțe
- 339 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.253 lei
- Datorii
- 19.515 lei
- Capitaluri
- -5.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 10.069 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.069 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.069 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 283 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 161 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122 lei
- Datorii
- 10.282 lei
- Capitaluri
- -9.999 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 130 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 130 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 130 lei
- Active imobilizate
- 621 lei
- Active circulante
- 199 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 199 lei
- Datorii
- 750 lei
- Capitaluri
- 70 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului