PERDESIGN BEAUTY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Curtea de Argeș, înmatriculată la 19 martie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- PERDESIGN BEAUTY S.R.L.
- CUI
- 49791986
- Nr. înmatriculare
- J3/702/2024
- EUID
- ROONRC.J3/702/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 martie 2024
Sediu social
- Adresă
- MARINA, nr. 30, et. Parter, Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Localitate
- Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Cod poștal
- 115300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.03.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PERJA BIANCA ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 368 din 480 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Argeș, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 17.865 din 20.151 în tot județul, și locul 14.771 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 95%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.777 lei | 3.321 lei | 0 | 6.336 lei | 100 lei | 6.236 lei |
| 2024 | 8.588 lei | 2.915 lei | — | 3.016 lei | 100 lei | 2.916 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.777 lei
- Venituri totale
- 16.777 lei
- Cheltuieli totale
- 12.730 lei
- Profit brut
- 4.047 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.321 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.336 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 714 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.622 lei
- Datorii
- 100 lei
- Capitaluri
- 6.236 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.588 lei
- Venituri totale
- 8.588 lei
- Cheltuieli totale
- 5.103 lei
- Profit brut
- 3.485 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.016 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.871 lei
- Datorii
- 100 lei
- Capitaluri
- 2.916 lei
- Capital subscris vărsat
- 1 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului