PELICANUL ROSU ALBASTRU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, înmatriculată la 6 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- PELICANUL ROSU ALBASTRU SRL
- CUI
- 37155209
- Nr. înmatriculare
- J2017000851233
- EUID
- ROONRC.J2017000851233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- CRIȘANA, nr. 30, Biroul 1, Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Localitate
- Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Cod poștal
- 77005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 2 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VÎRVOREANU SILVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -84 lei | — | 26.724 lei | 11.657 lei | 15.067 lei |
| 2023 | — | -84 lei | — | 26.808 lei | 11.657 lei | 15.151 lei |
| 2022 | — | 1.448 lei | — | 26.892 lei | 11.657 lei | 15.235 lei |
| 2021 | — | -84 lei | — | 30.383 lei | 11.597 lei | 18.786 lei |
| 2020 | 17.655 lei | 17.200 lei | — | 30.467 lei | 11.597 lei | 18.870 lei |
| 2019 | 25.438 lei | 1.470 lei | 1 | 12.730 lei | 11.082 lei | 1.670 lei |
| 2018 | 73.376 lei | 59.395 lei | 1 | 66.576 lei | 4.574 lei | 62.067 lei |
| 2017 | 11.483 lei | 2.472 lei | 1 | 6.056 lei | 3.384 lei | 2.672 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 84 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 84 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 84 lei
- Active imobilizate
- 19.045 lei
- Active circulante
- 7.679 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.454 lei
- Datorii
- 11.657 lei
- Capitaluri
- 15.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 84 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 84 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 84 lei
- Active imobilizate
- 19.129 lei
- Active circulante
- 7.679 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.454 lei
- Datorii
- 11.657 lei
- Capitaluri
- 15.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 2.000 lei
- Cheltuieli totale
- 492 lei
- Profit brut
- 1.508 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.448 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.213 lei
- Active circulante
- 7.679 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.454 lei
- Datorii
- 11.657 lei
- Capitaluri
- 15.235 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 84 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 84 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 84 lei
- Active imobilizate
- 19.296 lei
- Active circulante
- 11.087 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.862 lei
- Datorii
- 11.597 lei
- Capitaluri
- 18.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.655 lei
- Venituri totale
- 18.655 lei
- Cheltuieli totale
- 941 lei
- Profit brut
- 17.714 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.200 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.380 lei
- Active circulante
- 11.087 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.862 lei
- Datorii
- 11.597 lei
- Capitaluri
- 18.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.438 lei
- Venituri totale
- 27.663 lei
- Cheltuieli totale
- 25.363 lei
- Profit brut
- 2.300 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.470 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.741 lei
- Active circulante
- 2.989 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.225 lei
- Casa și conturi la bănci
- 764 lei
- Datorii
- 11.082 lei
- Capitaluri
- 1.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 73.376 lei
- Venituri totale
- 74.376 lei
- Cheltuieli totale
- 12.750 lei
- Profit brut
- 61.626 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.395 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.492 lei
- Active circulante
- 65.084 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.084 lei
- Datorii
- 4.574 lei
- Capitaluri
- 62.067 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.483 lei
- Venituri totale
- 11.483 lei
- Cheltuieli totale
- 8.667 lei
- Profit brut
- 2.816 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.472 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.048 lei
- Active circulante
- 3.008 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.008 lei
- Datorii
- 3.384 lei
- Capitaluri
- 2.672 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului