PDMEDIA TOUR GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 31 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PDMEDIA TOUR GROUP S.R.L.
- CUI
- 41464733
- Nr. înmatriculare
- J2019010030404
- EUID
- ROONRC.J2019010030404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- DINICU GOLESCU, nr. 39, bl. 5, sc. 3, ap. 66, PARTER, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 10867
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 21 dec)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PODARU BOGDAN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 60 din 84 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4741, municipiul București, peste 30% dintre firmele clasei. Locul 98.824 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 71%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.885 lei | 22.133 lei | 1 | 433.066 lei | 816 lei | 432.250 lei |
| 2024 | 258.349 lei | 20.746 lei | — | 486.249 lei | 76.132 lei | 410.117 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.885 lei
- Venituri totale
- 75.885 lei
- Cheltuieli totale
- 49.803 lei
- Profit brut
- 26.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.133 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.853 lei
- Active circulante
- 425.213 lei
- Stocuri
- 54.529 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 370.684 lei
- Datorii
- 816 lei
- Capitaluri
- 432.250 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.349 lei
- Venituri totale
- 258.349 lei
- Cheltuieli totale
- 233.651 lei
- Profit brut
- 24.698 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.746 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.478 lei
- Active circulante
- 476.771 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.993 lei
- Casa și conturi la bănci
- 471.778 lei
- Datorii
- 76.132 lei
- Capitaluri
- 410.117 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2021
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului