PAY OPERATIONAL LEADING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 9 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PAY OPERATIONAL LEADING S.R.L.
- CUI
- 41091340
- Nr. înmatriculare
- J23/2095/2019
- EUID
- ROONRC.J23/2095/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- GHENCEA, nr. 45, bl. F1, sc. A, ap. 51, mansardă, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂDĂNOIU GEORGE IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 44 din 64 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9609, județul Ilfov, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 29.018 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.000 lei | 33.939 lei | — | 125.463 lei | 91.276 lei | 34.187 lei |
| 2024 | 93.480 lei | 28.347 lei | — | 82.628 lei | 54.033 lei | 28.595 lei |
| 2023 | 99.320 lei | 43.348 lei | — | 69.035 lei | 25.439 lei | 43.596 lei |
| 2022 | 66.000 lei | 19.134 lei | — | 39.180 lei | 19.803 lei | 19.377 lei |
| 2021 | 71.850 lei | 22.233 lei | — | 71.576 lei | 5.402 lei | 66.174 lei |
| 2020 | 92.598 lei | 43.701 lei | 1 | 58.706 lei | 14.765 lei | 43.941 lei |
| 2019 | 100.806 lei | 38.575 lei | 1 | 57.757 lei | 18.982 lei | 38.775 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.000 lei
- Venituri totale
- 98.000 lei
- Cheltuieli totale
- 56.647 lei
- Profit brut
- 41.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.939 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.778 lei
- Active circulante
- 120.685 lei
- Stocuri
- 67 lei
- Creanțe
- 87.037 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.581 lei
- Datorii
- 91.276 lei
- Capitaluri
- 34.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.480 lei
- Venituri totale
- 93.480 lei
- Cheltuieli totale
- 59.807 lei
- Profit brut
- 33.673 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.056 lei
- Active circulante
- 78.572 lei
- Stocuri
- 67 lei
- Creanțe
- 35.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.151 lei
- Datorii
- 54.033 lei
- Capitaluri
- 28.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 99.320 lei
- Venituri totale
- 99.320 lei
- Cheltuieli totale
- 47.656 lei
- Profit brut
- 51.664 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 538 lei
- Active circulante
- 68.497 lei
- Stocuri
- 67 lei
- Creanțe
- 33.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.626 lei
- Datorii
- 25.439 lei
- Capitaluri
- 43.596 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.000 lei
- Venituri totale
- 66.000 lei
- Cheltuieli totale
- 44.926 lei
- Profit brut
- 21.074 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.134 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.151 lei
- Active circulante
- 37.029 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.627 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.402 lei
- Datorii
- 19.803 lei
- Capitaluri
- 19.377 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.850 lei
- Venituri totale
- 85.253 lei
- Cheltuieli totale
- 60.769 lei
- Profit brut
- 24.484 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.233 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.576 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.031 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.545 lei
- Datorii
- 5.402 lei
- Capitaluri
- 66.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.598 lei
- Venituri totale
- 92.630 lei
- Cheltuieli totale
- 47.285 lei
- Profit brut
- 45.345 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.701 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.756 lei
- Active circulante
- 42.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.423 lei
- Datorii
- 14.765 lei
- Capitaluri
- 43.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.806 lei
- Venituri totale
- 100.806 lei
- Cheltuieli totale
- 61.223 lei
- Profit brut
- 39.583 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.575 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.008 lei
- Active circulante
- 50.749 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.893 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.856 lei
- Datorii
- 18.982 lei
- Capitaluri
- 38.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3313 · Repararea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.2)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9512 · Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului