PAVAJ CAUCIUC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Călărași, înmatriculată la 20 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PAVAJ CAUCIUC S.R.L.
- CUI
- 41290378
- Nr. înmatriculare
- J51/593/2019
- EUID
- ROONRC.J51/593/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- Dan Mateescu, nr. 20, et. PARTER, CAMERA NR. 2, Municipiul Călărași, Călărași
- Localitate
- Municipiul Călărași, Călărași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- URÎTU DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 2 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2219, județul Călărași. Locul 3.867 din 5.444 în tot județul, și locul 4.096 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 40%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.225 lei | 73.613 lei | 0 | 115.293 lei | 18.485 lei | 73.854 lei |
| 2024 | 168.146 lei | 57.851 lei | 1 | 112.334 lei | 23.844 lei | 58.092 lei |
| 2023 | 141.628 lei | -15.418 lei | 1 | 95.084 lei | 37.798 lei | 19.444 lei |
| 2022 | 191.062 lei | 30.286 lei | 1 | 136.825 lei | 61.013 lei | 30.526 lei |
| 2021 | 266.786 lei | 17.864 lei | 1 | 166.176 lei | 30.086 lei | 83.362 lei |
| 2020 | 264.353 lei | 94.094 lei | 2 | 246.957 lei | 94.987 lei | 91.813 lei |
| 2019 | 5.600 lei | -2.481 lei | 1 | 177.168 lei | 19.049 lei | -2.281 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.225 lei
- Venituri totale
- 111.178 lei
- Cheltuieli totale
- 22.693 lei
- Profit brut
- 88.485 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.613 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.953 lei
- Active circulante
- 92.340 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 92.340 lei
- Datorii
- 18.485 lei
- Capitaluri
- 73.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.146 lei
- Venituri totale
- 176.241 lei
- Cheltuieli totale
- 116.742 lei
- Profit brut
- 59.499 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.851 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.397 lei
- Active circulante
- 81.937 lei
- Stocuri
- 5.150 lei
- Creanțe
- 1.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.587 lei
- Datorii
- 23.844 lei
- Capitaluri
- 58.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 141.628 lei
- Venituri totale
- 149.467 lei
- Cheltuieli totale
- 163.604 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.137 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.418 lei
- Active imobilizate
- 37.841 lei
- Active circulante
- 57.243 lei
- Stocuri
- 9.702 lei
- Creanțe
- 1.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.341 lei
- Datorii
- 37.798 lei
- Capitaluri
- 19.444 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 191.062 lei
- Venituri totale
- 209.788 lei
- Cheltuieli totale
- 177.527 lei
- Profit brut
- 32.261 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.285 lei
- Active circulante
- 91.540 lei
- Stocuri
- 29.256 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 42.284 lei
- Datorii
- 61.013 lei
- Capitaluri
- 30.526 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.786 lei
- Venituri totale
- 246.947 lei
- Cheltuieli totale
- 226.728 lei
- Profit brut
- 20.219 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.864 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.729 lei
- Active circulante
- 113.447 lei
- Stocuri
- 28.606 lei
- Creanțe
- -17.736 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.577 lei
- Datorii
- 30.086 lei
- Capitaluri
- 83.362 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 264.353 lei
- Venituri totale
- 414.787 lei
- Cheltuieli totale
- 318.436 lei
- Profit brut
- 96.351 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 94.094 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.173 lei
- Active circulante
- 186.784 lei
- Stocuri
- 56.122 lei
- Creanțe
- 106 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.556 lei
- Datorii
- 94.987 lei
- Capitaluri
- 91.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.600 lei
- Venituri totale
- 14.600 lei
- Cheltuieli totale
- 17.081 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.481 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.481 lei
- Active imobilizate
- 20.269 lei
- Active circulante
- 156.899 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 59.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.399 lei
- Datorii
- 19.049 lei
- Capitaluri
- -2.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 20 de cumpărături directe, de la 16 autorități contractante (2021–2022) · valoare însumată de cel mult 142 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C. MOISIL TARGU LAPUSo atribuire · cel mult 31 mii lei
- Comuna Valea Ciorii (Consiliul Local Valea Ciorii)o atribuire · cel mult 15 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MARCA3 atribuiri · cel mult 14 mii lei
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 162 atribuiri · cel mult 13 mii lei
- COMUNA POTLOGIo atribuire · cel mult 12 mii lei
- LICEUL TEORETIC GEORGE CALINESCUo atribuire · cel mult 11 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Dale/Pavele din cauciuc (tartan), alveolare, verzi, 500x500x30mm- GPP16
9.400 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 · CPV 37500000-3 Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
- Cumpărare directă
Pachet 74mp pavele din cauciuc, plane, rosii/verzi, 100x100x25mm
7.322 lei · COMUNA FINTA (PRIMARIA COMUNEI FINTA) · CPV 33682000-4 Dale de cauciuc (Rev.2)
- Cumpărare directă
Dale/Pavele din cauciuc (tartan), alveolare, rosii, 500x500x30mm GPP15
3.220 lei · GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 · CPV 33682000-4 Dale de cauciuc (Rev.2)
- Cumpărare directă
Dale/Pavele din cauciuc (tartan), plane, verzi, 1000x1000x25mm
7.040 lei · ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) · CPV 33682000-4 Dale de cauciuc (Rev.2)
- Cumpărare directă
Pachet 425mp pavele din cauciuc, plane, 500x500x22mm
31.075 lei · LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C. MOISIL TARGU LAPUS · CPV 33682000-4 Dale de cauciuc (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 7 ianuarie 2021 și 18 iulie 2022. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2219 · Fabricarea altor produse din cauciuc (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului