PAUZA DE DULCE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 24 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- PAUZA DE DULCE S.R.L.
- CUI
- 43376000
- Nr. înmatriculare
- J2020005712238
- EUID
- ROONRC.J2020005712238
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Erou Iancu Nicolae, nr. 12-26, vila 86 B, camera 1, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRU LIVIA CLAUDIA — administrator
- SIPAHI GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 55 din 215 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Ilfov, peste 75% dintre firmele clasei. Locul 7.166 din 40.494 în tot județul, și locul 3.342 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.453.036 lei | 271.302 lei | 7 | 607.033 lei | 340.642 lei | 278.502 lei |
| 2024 | 1.271.463 lei | 305.001 lei | 6 | 461.867 lei | 161.430 lei | 312.201 lei |
| 2023 | 963.144 lei | 267.474 lei | 6 | 388.895 lei | 118.699 lei | 274.674 lei |
| 2022 | 703.134 lei | 194.965 lei | 3 | 252.874 lei | 53.491 lei | 200.965 lei |
| 2021 | 296.145 lei | 9.538 lei | 2 | 92.588 lei | 77.246 lei | 15.538 lei |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 0 | 6.572 lei | 572 lei | 6.000 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.453.036 lei
- Venituri totale
- 1.462.748 lei
- Cheltuieli totale
- 1.139.620 lei
- Profit brut
- 323.128 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 271.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.962 lei
- Active circulante
- 560.071 lei
- Stocuri
- 15.964 lei
- Creanțe
- 265.729 lei
- Casa și conturi la bănci
- 278.378 lei
- Datorii
- 340.642 lei
- Capitaluri
- 278.502 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.271.463 lei
- Venituri totale
- 1.278.502 lei
- Cheltuieli totale
- 940.446 lei
- Profit brut
- 338.056 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 305.001 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.984 lei
- Active circulante
- 396.883 lei
- Stocuri
- 12.772 lei
- Creanțe
- 111.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- 272.227 lei
- Datorii
- 161.430 lei
- Capitaluri
- 312.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 963.144 lei
- Venituri totale
- 963.267 lei
- Cheltuieli totale
- 686.642 lei
- Profit brut
- 276.625 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 267.474 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.737 lei
- Active circulante
- 291.158 lei
- Stocuri
- 20.549 lei
- Creanțe
- 53.969 lei
- Casa și conturi la bănci
- 216.640 lei
- Datorii
- 118.699 lei
- Capitaluri
- 274.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 703.134 lei
- Venituri totale
- 703.230 lei
- Cheltuieli totale
- 501.374 lei
- Profit brut
- 201.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 194.965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.708 lei
- Active circulante
- 208.166 lei
- Stocuri
- 16.498 lei
- Creanțe
- 28.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 163.300 lei
- Datorii
- 53.491 lei
- Capitaluri
- 200.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.145 lei
- Venituri totale
- 296.151 lei
- Cheltuieli totale
- 283.638 lei
- Profit brut
- 12.513 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.538 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.792 lei
- Active circulante
- 71.796 lei
- Stocuri
- 13.939 lei
- Creanțe
- 21.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.479 lei
- Datorii
- 77.246 lei
- Capitaluri
- 15.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 572 lei
- Active circulante
- 6.000 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.000 lei
- Datorii
- 572 lei
- Capitaluri
- 6.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 6.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 1086 · Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului