Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

PAULA NASTASE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Galu, Comuna Poiana Teiului, înmatriculată la 13 martie 2020.

Identitate

Denumire legală
PAULA NASTASE S.R.L.
CUI
42409257
Nr. înmatriculare
J27/270/2020
EUID
ROONRC.J27/270/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
13 martie 2020

Sediu social

Adresă
nr. 28, Sat Galu, Comuna Poiana Teiului, Neamț
Cod poștal
617343

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 13.03.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • NASTASĂ PAULA-MARINA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
9 mii lei02022: 2 mii lei2023: 7 mii lei2024: 9 mii lei2025: 8 mii lei2022202320242025
Rezultat net
0-7 mii lei2022: -5 mii lei2023: -6 mii lei2024: -6 mii lei2025: -7 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 91 din 102 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Neamț, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 9.531 din 10.171 în tot județul, și locul 3.990 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20258.175 lei-6.826 lei123.528 lei51.774 lei-28.246 lei
20248.505 lei-5.785 lei123.251 lei44.671 lei-21.420 lei
20236.765 lei-6.056 lei123.236 lei38.871 lei-15.635 lei
20221.540 lei-4.904 lei123.428 lei33.007 lei-9.579 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
8.175 lei
Venituri totale
8.175 lei
Cheltuieli totale
15.001 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
6.826 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
6.826 lei
Active imobilizate
23.216 lei
Active circulante
312 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
312 lei
Datorii
51.774 lei
Capitaluri
-28.246 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
8.505 lei
Venituri totale
8.505 lei
Cheltuieli totale
14.290 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
5.785 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
5.785 lei
Active imobilizate
23.216 lei
Active circulante
35 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
35 lei
Datorii
44.671 lei
Capitaluri
-21.420 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
6.765 lei
Venituri totale
6.765 lei
Cheltuieli totale
12.821 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
6.056 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
6.056 lei
Active imobilizate
23.216 lei
Active circulante
20 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
20 lei
Datorii
38.871 lei
Capitaluri
-15.635 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
1.540 lei
Venituri totale
1.540 lei
Cheltuieli totale
6.397 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.857 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.904 lei
Active imobilizate
23.216 lei
Active circulante
212 lei
Stocuri
160 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
52 lei
Datorii
33.007 lei
Capitaluri
-9.579 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

  • 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2020

    • Înmatriculare la registrul comerțului