PAUL WASH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bejan, Comuna Șoimuș, înmatriculată la 21 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- PAUL WASH S.R.L.
- CUI
- 34541345
- Nr. înmatriculare
- J2015000436207
- EUID
- ROONRC.J2015000436207
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- BEJAN, nr. 126, Sat Bejan, Comuna Șoimuș, Hunedoara
- Localitate
- Sat Bejan, Comuna Șoimuș, Hunedoara
- Cod poștal
- 337452
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDOSE ROMICĂ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 54 din 103 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Hunedoara, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 4.916 din 10.481 în tot județul, și locul 3.772 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204.875 lei | 61.844 lei | 1 | 117.830 lei | 56.250 lei | 61.580 lei |
| 2024 | 219.019 lei | 83.188 lei | 1 | 101.574 lei | 8.657 lei | 92.917 lei |
| 2023 | 222.240 lei | 95.587 lei | 1 | 87.078 lei | 16.370 lei | 70.708 lei |
| 2022 | 217.472 lei | 90.096 lei | 2 | 101.143 lei | 10.848 lei | 90.295 lei |
| 2021 | 229.849 lei | 114.269 lei | 2 | 332.071 lei | 16.842 lei | 315.229 lei |
| 2020 | 204.103 lei | 101.283 lei | 2 | 288.794 lei | 7.834 lei | 280.960 lei |
| 2019 | 177.722 lei | 75.467 lei | 2 | 194.263 lei | 4.586 lei | 189.677 lei |
| 2018 | 159.862 lei | 58.235 lei | 3 | 143.340 lei | 9.130 lei | 134.210 lei |
| 2017 | 138.078 lei | 50.770 lei | 3 | 82.631 lei | 6.657 lei | 75.974 lei |
| 2016 | 111.695 lei | 32.125 lei | 3 | 32.474 lei | 7.269 lei | 25.205 lei |
| 2015 | 5.555 lei | -7.120 lei | 1 | 8.077 lei | 14.997 lei | -6.920 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.875 lei
- Venituri totale
- 205.421 lei
- Cheltuieli totale
- 132.163 lei
- Profit brut
- 73.258 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.844 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.060 lei
- Active circulante
- 113.770 lei
- Stocuri
- 711 lei
- Creanțe
- 69.976 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.083 lei
- Datorii
- 56.250 lei
- Capitaluri
- 61.580 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 219.019 lei
- Venituri totale
- 219.031 lei
- Cheltuieli totale
- 120.374 lei
- Profit brut
- 98.657 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.188 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.047 lei
- Active circulante
- 95.527 lei
- Stocuri
- 387 lei
- Creanțe
- 18.865 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.275 lei
- Datorii
- 8.657 lei
- Capitaluri
- 92.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.240 lei
- Venituri totale
- 222.240 lei
- Cheltuieli totale
- 124.474 lei
- Profit brut
- 97.766 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.587 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.328 lei
- Active circulante
- 76.750 lei
- Stocuri
- 207 lei
- Creanțe
- 47.489 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.054 lei
- Datorii
- 16.370 lei
- Capitaluri
- 70.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 217.472 lei
- Venituri totale
- 217.472 lei
- Cheltuieli totale
- 125.245 lei
- Profit brut
- 92.227 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.096 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.517 lei
- Active circulante
- 94.626 lei
- Stocuri
- 210 lei
- Creanțe
- 50.990 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.426 lei
- Datorii
- 10.848 lei
- Capitaluri
- 90.295 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.849 lei
- Venituri totale
- 229.849 lei
- Cheltuieli totale
- 113.489 lei
- Profit brut
- 116.360 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.269 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.164 lei
- Active circulante
- 329.907 lei
- Stocuri
- 673 lei
- Creanțe
- 40.390 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288.844 lei
- Datorii
- 16.842 lei
- Capitaluri
- 315.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.103 lei
- Venituri totale
- 204.103 lei
- Cheltuieli totale
- 100.780 lei
- Profit brut
- 103.323 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 101.283 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.742 lei
- Active circulante
- 286.052 lei
- Stocuri
- 940 lei
- Creanțe
- 27.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 257.883 lei
- Datorii
- 7.834 lei
- Capitaluri
- 280.960 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 177.722 lei
- Venituri totale
- 177.722 lei
- Cheltuieli totale
- 100.478 lei
- Profit brut
- 77.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.467 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45 lei
- Active circulante
- 194.218 lei
- Stocuri
- 1.981 lei
- Creanțe
- 21.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171.230 lei
- Datorii
- 4.586 lei
- Capitaluri
- 189.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 159.862 lei
- Venituri totale
- 159.952 lei
- Cheltuieli totale
- 100.118 lei
- Profit brut
- 59.834 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.235 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 155 lei
- Active circulante
- 143.185 lei
- Stocuri
- 2.099 lei
- Creanțe
- 14.423 lei
- Casa și conturi la bănci
- 126.663 lei
- Datorii
- 9.130 lei
- Capitaluri
- 134.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 138.078 lei
- Venituri totale
- 138.078 lei
- Cheltuieli totale
- 85.926 lei
- Profit brut
- 52.152 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.770 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 264 lei
- Active circulante
- 82.367 lei
- Stocuri
- 837 lei
- Creanțe
- 9.356 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.174 lei
- Datorii
- 6.657 lei
- Capitaluri
- 75.974 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.695 lei
- Venituri totale
- 111.695 lei
- Cheltuieli totale
- 78.332 lei
- Profit brut
- 33.363 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.125 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 374 lei
- Active circulante
- 32.100 lei
- Stocuri
- 931 lei
- Creanțe
- 9.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.801 lei
- Datorii
- 7.269 lei
- Capitaluri
- 25.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.555 lei
- Venituri totale
- 5.555 lei
- Cheltuieli totale
- 12.508 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.953 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.120 lei
- Active imobilizate
- 483 lei
- Active circulante
- 7.594 lei
- Stocuri
- 2.129 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.465 lei
- Datorii
- 14.997 lei
- Capitaluri
- -6.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului