PAUCO PROFESIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 6 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PAUCO PROFESIONAL S.R.L.
- CUI
- 45922230
- Nr. înmatriculare
- J2022006508403
- EUID
- ROONRC.J2022006508403
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- ILIOARA, nr. 2, bl. PM30A, sc. 1, et. 6, ap. 27, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDORIE VLAD-ALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 240 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 94% dintre firmele clasei. Locul 12.999 din 132.982 în tot județul, și locul 21.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.702.483 lei | 276.426 lei | 3 | 599.539 lei | 525.938 lei | -2.366 lei |
| 2024 | 4.290.272 lei | -822.286 lei | 5 | 700.313 lei | 873.747 lei | -278.792 lei |
| 2023 | 5.182.840 lei | 353.873 lei | 6 | 1.791.149 lei | 1.104.266 lei | 550.703 lei |
| 2022 | 713.469 lei | 196.630 lei | 2 | 617.136 lei | 420.598 lei | 196.830 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.702.483 lei
- Venituri totale
- 3.800.240 lei
- Cheltuieli totale
- 3.507.773 lei
- Profit brut
- 292.467 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 276.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 118.828 lei
- Active circulante
- 480.711 lei
- Stocuri
- 314.686 lei
- Creanțe
- 70.884 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.141 lei
- Datorii
- 525.938 lei
- Capitaluri
- -2.366 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.290.272 lei
- Venituri totale
- 4.365.031 lei
- Cheltuieli totale
- 5.187.317 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 822.286 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 822.286 lei
- Active imobilizate
- 220.518 lei
- Active circulante
- 479.795 lei
- Stocuri
- 260.780 lei
- Creanțe
- 131.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.124 lei
- Datorii
- 873.747 lei
- Capitaluri
- -278.792 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.182.840 lei
- Venituri totale
- 5.248.281 lei
- Cheltuieli totale
- 4.849.522 lei
- Profit brut
- 398.759 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 353.873 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 224.658 lei
- Active circulante
- 1.566.491 lei
- Stocuri
- 1.084.412 lei
- Creanțe
- 310.781 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171.298 lei
- Datorii
- 1.104.266 lei
- Capitaluri
- 550.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 713.469 lei
- Venituri totale
- 719.112 lei
- Cheltuieli totale
- 515.435 lei
- Profit brut
- 203.677 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 196.630 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 259 lei
- Active circulante
- 616.877 lei
- Stocuri
- 490.669 lei
- Creanțe
- 30.309 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.899 lei
- Datorii
- 420.598 lei
- Capitaluri
- 196.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Contracte publice
- 64 de cumpărături directe, de la 45 de autorități contractante (2023–2026) · valoare însumată de cel mult 185 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- MUNICIPIUL ALBA IULIAo atribuire · cel mult 48 mii lei
- LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" VASLUI3 atribuiri · cel mult 27 mii lei
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ4 atribuiri · cel mult 24 mii lei
- COLEGIUL TEHNIC DINICU GOLESCUo atribuire · cel mult 9 mii lei
- ORAS BERESTI (CONSILIUL LOCAL)o atribuire · cel mult 7 mii lei
- LICEUL TEHNOLOGIC ION I.C.BRATIANU2 atribuiri · cel mult 6 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Masina De Tuns Profesionala Wahl Magic Clip 5* Cu Motor Silentios De 6000 rpm, Cu Fir
2.111,55 lei · PENITENCIARUL GALATI · CPV 39712200-8 Aparate de coafat (Rev.2)
- Cumpărare directă
Set Produse pentru Coafura si Consumabile
1.140,50 lei · Teatrul de revista "CONSTANTIN TANASE" · CPV 33711400-1 Produse cosmetice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Masina de tuns profesionala
1.089,26 lei · PENITENCIARUL BAIA MARE · CPV 39712200-8 Aparate de coafat (Rev.2)
- Cumpărare directă
Set Produse pentru Coafura
1.187,10 lei · Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi · CPV 33711400-1 Produse cosmetice (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
Pachet Produse si Aparatura pentru Frizerie
13.766,61 lei · SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ · CPV 39712200-8 Aparate de coafat (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 6 martie 2023 și 1 iulie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului