PATRIK PASAGER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moldovenești, Comuna Moldovenești, înmatriculată la 31 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PATRIK PASAGER S.R.L.
- CUI
- 45888359
- Nr. înmatriculare
- J12/1658/2022
- EUID
- ROONRC.J12/1658/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- MOLDOVENEȘTI, nr. 405 BIS, Sat Moldovenești, Comuna Moldovenești, Cluj
- Localitate
- Sat Moldovenești, Comuna Moldovenești, Cluj
- Cod poștal
- 407430
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETHO STEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 81 din 573 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4939, județul Cluj, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 16.287 din 42.640 în tot județul, și locul 8.446 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 45%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 324.768 lei | 86.711 lei | 2 | 126.392 lei | 29.265 lei | 97.127 lei |
| 2024 | 223.579 lei | 89.659 lei | 1 | 193.600 lei | 33.385 lei | 160.215 lei |
| 2023 | 167.220 lei | 35.586 lei | 1 | 116.654 lei | 27.185 lei | 89.469 lei |
| 2022 | 96.364 lei | 53.683 lei | 1 | 73.039 lei | 19.156 lei | 53.883 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 324.768 lei
- Venituri totale
- 324.773 lei
- Cheltuieli totale
- 233.465 lei
- Profit brut
- 91.308 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.711 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.458 lei
- Active circulante
- 79.934 lei
- Stocuri
- 2.401 lei
- Creanțe
- 31.098 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.435 lei
- Datorii
- 29.265 lei
- Capitaluri
- 97.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 223.579 lei
- Venituri totale
- 223.583 lei
- Cheltuieli totale
- 131.800 lei
- Profit brut
- 91.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.458 lei
- Active circulante
- 127.142 lei
- Stocuri
- 5.194 lei
- Creanțe
- 33.219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.729 lei
- Datorii
- 33.385 lei
- Capitaluri
- 160.215 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 167.220 lei
- Venituri totale
- 167.220 lei
- Cheltuieli totale
- 129.994 lei
- Profit brut
- 37.226 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.586 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 28.125 lei
- Active circulante
- 88.529 lei
- Stocuri
- 1.952 lei
- Creanțe
- 14.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.707 lei
- Datorii
- 27.185 lei
- Capitaluri
- 89.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.364 lei
- Venituri totale
- 96.364 lei
- Cheltuieli totale
- 39.818 lei
- Profit brut
- 56.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.683 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 73.039 lei
- Stocuri
- 8.039 lei
- Creanțe
- 13.064 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.936 lei
- Datorii
- 19.156 lei
- Capitaluri
- 53.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2025) · valoare însumată de cel mult 8 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VODA MIHAI VITEAZU CLUJo atribuire · cel mult 5 mii lei
- COMUNA MOLDOVENESTIo atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Transport cu microbuz pentru alegerile Prezidentiale 2025
2.700 lei · COMUNA MOLDOVENESTI · CPV 60140000-1 Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Cumpărare directă
Inchiriat microbuz pentru transport elevi
5.000 lei · SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VODA MIHAI VITEAZU CLUJ · CPV 60140000-1 Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 5 martie 2025 și 30 aprilie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4931 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului