PATRICIA GVG S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ion Ghica, Comuna Ciulnița, înmatriculată la 31 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PATRICIA GVG S.R.L.
- CUI
- 39431530
- Nr. înmatriculare
- J2018000277214
- EUID
- ROONRC.J2018000277214
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- OCTAVIAN GOGA, nr. 48, Sat Ion Ghica, Comuna Ciulnița, Ialomița
- Localitate
- Sat Ion Ghica, Comuna Ciulnița, Ialomița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GRIGORE VIOLETA-GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 144 din 533 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Ialomița, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 1.151 din 5.009 în tot județul, și locul 1.387 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.053.135 lei | 52.677 lei | 2 | 385.772 lei | 135.865 lei | 249.907 lei |
| 2024 | 1.044.894 lei | 76.946 lei | 2 | 295.538 lei | 98.307 lei | 197.231 lei |
| 2023 | 976.825 lei | 79.410 lei | 2 | 188.679 lei | 68.395 lei | 120.284 lei |
| 2022 | 862.475 lei | 41.959 lei | 2 | 153.959 lei | 59.085 lei | 94.874 lei |
| 2021 | 811.909 lei | 37.866 lei | 2 | 101.603 lei | 48.688 lei | 52.915 lei |
| 2020 | 839.007 lei | 9.052 lei | 2 | 147.765 lei | 132.716 lei | 15.049 lei |
| 2019 | 442.269 lei | -239 lei | 2 | 210.375 lei | 204.378 lei | 5.997 lei |
| 2018 | 171.802 lei | 6.036 lei | 1 | 96.081 lei | 89.845 lei | 6.236 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.053.135 lei
- Venituri totale
- 1.064.724 lei
- Cheltuieli totale
- 1.001.610 lei
- Profit brut
- 63.114 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.301 lei
- Active circulante
- 303.471 lei
- Stocuri
- 281.979 lei
- Creanțe
- 12.649 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.843 lei
- Datorii
- 135.865 lei
- Capitaluri
- 249.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.044.894 lei
- Venituri totale
- 1.066.733 lei
- Cheltuieli totale
- 978.502 lei
- Profit brut
- 88.231 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.946 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.023 lei
- Active circulante
- 289.515 lei
- Stocuri
- 237.408 lei
- Creanțe
- 6.426 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.681 lei
- Datorii
- 98.307 lei
- Capitaluri
- 197.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 976.825 lei
- Venituri totale
- 978.010 lei
- Cheltuieli totale
- 888.735 lei
- Profit brut
- 89.275 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 188.679 lei
- Stocuri
- 174.367 lei
- Creanțe
- 7.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.307 lei
- Datorii
- 68.395 lei
- Capitaluri
- 120.284 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 862.475 lei
- Venituri totale
- 868.502 lei
- Cheltuieli totale
- 819.161 lei
- Profit brut
- 49.341 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.959 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 153.959 lei
- Stocuri
- 140.948 lei
- Creanțe
- 8.218 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.793 lei
- Datorii
- 59.085 lei
- Capitaluri
- 94.874 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 811.909 lei
- Venituri totale
- 815.927 lei
- Cheltuieli totale
- 770.881 lei
- Profit brut
- 45.046 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.866 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.603 lei
- Stocuri
- 89.215 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.388 lei
- Datorii
- 48.688 lei
- Capitaluri
- 52.915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 839.007 lei
- Venituri totale
- 841.755 lei
- Cheltuieli totale
- 825.687 lei
- Profit brut
- 16.068 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.052 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.010 lei
- Active circulante
- 146.755 lei
- Stocuri
- 100.976 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45.779 lei
- Datorii
- 132.716 lei
- Capitaluri
- 15.049 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 442.269 lei
- Venituri totale
- 444.030 lei
- Cheltuieli totale
- 439.829 lei
- Profit brut
- 4.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 239 lei
- Active imobilizate
- 2.222 lei
- Active circulante
- 208.153 lei
- Stocuri
- 206.609 lei
- Creanțe
- 954 lei
- Casa și conturi la bănci
- 590 lei
- Datorii
- 204.378 lei
- Capitaluri
- 5.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.802 lei
- Venituri totale
- 172.835 lei
- Cheltuieli totale
- 165.070 lei
- Profit brut
- 7.765 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.036 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.433 lei
- Active circulante
- 92.648 lei
- Stocuri
- 91.009 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.639 lei
- Datorii
- 89.845 lei
- Capitaluri
- 6.236 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului