PASTICERIA BIANCA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Sărat, înmatriculată la 25 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- PASTICERIA BIANCA S.R.L.
- CUI
- 48230110
- Nr. înmatriculare
- J2023000522101
- EUID
- ROONRC.J2023000522101
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- COSTIENI, bl. 3, MAGAZIN 52, PARTER, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PETRE FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 10 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4724, județul Buzău, peste 60% dintre firmele clasei. Locul 4.383 din 10.304 în tot județul, și locul 2.607 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295.601 lei | -21.553 lei | 2 | 2.812 lei | 43.350 lei | -40.538 lei |
| 2024 | 297.854 lei | 2.963 lei | 2 | 75.064 lei | 94.049 lei | -18.985 lei |
| 2023 | 90.300 lei | -22.148 lei | 2 | 63.425 lei | 85.373 lei | -21.948 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.601 lei
- Venituri totale
- 295.601 lei
- Cheltuieli totale
- 317.154 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.553 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.553 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.812 lei
- Stocuri
- 132 lei
- Creanțe
- 1.592 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.088 lei
- Datorii
- 43.350 lei
- Capitaluri
- -40.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.854 lei
- Venituri totale
- 297.938 lei
- Cheltuieli totale
- 294.975 lei
- Profit brut
- 2.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.963 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.821 lei
- Active circulante
- 69.243 lei
- Stocuri
- 18.341 lei
- Creanțe
- 13.663 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.239 lei
- Datorii
- 94.049 lei
- Capitaluri
- -18.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.300 lei
- Venituri totale
- 90.300 lei
- Cheltuieli totale
- 111.545 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.245 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.148 lei
- Active imobilizate
- 11.642 lei
- Active circulante
- 51.783 lei
- Stocuri
- 51.007 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 776 lei
- Datorii
- 85.373 lei
- Capitaluri
- -21.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului