PASTEL TEXTIL TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 26 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PASTEL TEXTIL TEAM S.R.L.
- CUI
- 46543196
- Nr. înmatriculare
- J40/14401/2022
- EUID
- ROONRC.J40/14401/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- DOBROEȘTI, nr. 55-65, bl. S2, et. 7, ap. 87, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICOLAE IRINA-MIHAELA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 93 din 311 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, municipiul București, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 61.140 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295.885 lei | 178.789 lei | 1 | 740.767 lei | 93.223 lei | 647.544 lei |
| 2024 | 253.840 lei | 47.495 lei | 1 | 539.336 lei | 70.581 lei | 468.755 lei |
| 2023 | 299.573 lei | 189.625 lei | 1 | 519.692 lei | 98.432 lei | 421.260 lei |
| 2022 | 299.861 lei | 231.435 lei | 1 | 248.560 lei | 16.925 lei | 231.635 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.885 lei
- Venituri totale
- 297.639 lei
- Cheltuieli totale
- 113.893 lei
- Profit brut
- 183.746 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 178.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 740.767 lei
- Stocuri
- 30.355 lei
- Creanțe
- 685.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.608 lei
- Datorii
- 93.223 lei
- Capitaluri
- 647.544 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 253.840 lei
- Venituri totale
- 289.035 lei
- Cheltuieli totale
- 239.083 lei
- Profit brut
- 49.952 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 539.336 lei
- Stocuri
- 26.682 lei
- Creanțe
- 474.329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.325 lei
- Datorii
- 70.581 lei
- Capitaluri
- 468.755 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.573 lei
- Venituri totale
- 299.514 lei
- Cheltuieli totale
- 107.342 lei
- Profit brut
- 192.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 189.625 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 73.698 lei
- Active circulante
- 445.994 lei
- Stocuri
- 22.089 lei
- Creanțe
- 378.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.685 lei
- Datorii
- 98.432 lei
- Capitaluri
- 421.260 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.861 lei
- Venituri totale
- 299.939 lei
- Cheltuieli totale
- 62.602 lei
- Profit brut
- 237.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 231.435 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 248.560 lei
- Stocuri
- 22.216 lei
- Creanțe
- -2.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 228.735 lei
- Datorii
- 16.925 lei
- Capitaluri
- 231.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului