PARTENER EXECUTIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 11 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PARTENER EXECUTIE S.R.L.
- CUI
- 45782578
- Nr. înmatriculare
- J2022000490328
- EUID
- ROONRC.J2022000490328
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- M. LOMONOSOV, bl. 2A, sc. C, ap. M1, Mansardă, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TEUŞAN CORNEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 141 din 204 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Sibiu, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 9.433 din 15.771 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 152.524 lei | -32.759 lei | — | 101.570 lei | 58.455 lei | 43.115 lei |
| 2024 | 261.735 lei | 61.089 lei | — | 105.655 lei | 37.375 lei | 68.280 lei |
| 2023 | 657.876 lei | 71.951 lei | 1 | 102.544 lei | 30.353 lei | 72.191 lei |
| 2022 | 628.892 lei | 61.066 lei | 1 | 287.310 lei | 222.434 lei | 61.266 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.524 lei
- Venituri totale
- 153.576 lei
- Cheltuieli totale
- 186.335 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.759 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.759 lei
- Active imobilizate
- 38.284 lei
- Active circulante
- 63.286 lei
- Stocuri
- 10.500 lei
- Creanțe
- 46.199 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.587 lei
- Datorii
- 58.455 lei
- Capitaluri
- 43.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 261.735 lei
- Venituri totale
- 270.336 lei
- Cheltuieli totale
- 193.188 lei
- Profit brut
- 77.148 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.687 lei
- Active circulante
- 85.968 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.081 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.887 lei
- Datorii
- 37.375 lei
- Capitaluri
- 68.280 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 657.876 lei
- Venituri totale
- 670.888 lei
- Cheltuieli totale
- 592.192 lei
- Profit brut
- 78.696 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 102.544 lei
- Stocuri
- 42.652 lei
- Creanțe
- 48.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.887 lei
- Datorii
- 30.353 lei
- Capitaluri
- 72.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 628.892 lei
- Venituri totale
- 631.226 lei
- Cheltuieli totale
- 563.811 lei
- Profit brut
- 67.415 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.066 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 287.310 lei
- Stocuri
- 148.883 lei
- Creanțe
- 77.525 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.902 lei
- Datorii
- 222.434 lei
- Capitaluri
- 61.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0322 · Acvacultura în ape dulci (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului