PANTHER BLK AUTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Vișeu de Sus, Oraș Viseu de Sus, înmatriculată la 11 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- PANTHER BLK AUTO S.R.L.
- CUI
- 42614820
- Nr. înmatriculare
- J24/621/2020
- EUID
- ROONRC.J24/621/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- RÎNDUNELELOR, nr. 12, Loc. Vișeu de Sus, Oraș Viseu de Sus, Maramureș
- Localitate
- Loc. Vișeu de Sus, Oraș Viseu de Sus, Maramureș
- Cod poștal
- 435700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HOJDA DORIN-CIPRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Maramureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -150 lei | — | 12.508 lei | 150 lei | 12.358 lei |
| 2024 | — | -150 lei | — | 12.508 lei | 0 lei | 12.508 lei |
| 2023 | 17.180 lei | 1.793 lei | — | 12.658 lei | 0 lei | 12.658 lei |
| 2021 | 7.960 lei | -621 lei | — | 6.679 lei | 7.100 lei | -421 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 3.200 lei | 3.000 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.508 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- 5.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.472 lei
- Datorii
- 150 lei
- Capitaluri
- 12.358 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.508 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- 5.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.472 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 12.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.180 lei
- Venituri totale
- 17.180 lei
- Cheltuieli totale
- 15.105 lei
- Profit brut
- 2.075 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.793 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.658 lei
- Stocuri
- 31 lei
- Creanțe
- 5.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.622 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 12.658 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.960 lei
- Venituri totale
- 7.960 lei
- Cheltuieli totale
- 8.581 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 621 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 621 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.679 lei
- Stocuri
- 4.032 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.647 lei
- Datorii
- 7.100 lei
- Capitaluri
- -421 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.200 lei
- Stocuri
- 2.535 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 665 lei
- Datorii
- 3.000 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4730 · Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului