PANDIZZEL TRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat 2 Mai, Comuna Limanu, înmatriculată la 2 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- PANDIZZEL TRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 47116738
- Nr. înmatriculare
- J13/3965/2022
- EUID
- ROONRC.J13/3965/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- MIHAIL KOGĂLNICEANU, nr. 488B, BIROUL NR. 1, Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanța
- Localitate
- Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanța
- Cod poștal
- 907161
Contact
- Telefon
- 0743 807 439
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 ianuarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂLAN MIHAI-DANIEL — administrator
- PANDELE LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 52 din 134 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5320, județul Constanța, peste 62% dintre firmele clasei. Locul 12.934 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.908 lei | 23.103 lei | 1 | 117.309 lei | 4.309 lei | 116.085 lei |
| 2024 | 216.391 lei | 48.949 lei | 1 | 102.888 lei | 9.906 lei | 92.982 lei |
| 2023 | 171.488 lei | 48.146 lei | 1 | 75.564 lei | 31.531 lei | 44.033 lei |
| 2022 | — | -4.313 lei | 1 | 49.084 lei | 53.197 lei | -4.113 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.908 lei
- Venituri totale
- 241.908 lei
- Cheltuieli totale
- 216.749 lei
- Profit brut
- 25.159 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.103 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.438 lei
- Active circulante
- 71.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.549 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.322 lei
- Datorii
- 4.309 lei
- Capitaluri
- 116.085 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 216.391 lei
- Venituri totale
- 216.391 lei
- Cheltuieli totale
- 165.603 lei
- Profit brut
- 50.788 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.035 lei
- Active circulante
- 30.853 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 75 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.778 lei
- Datorii
- 9.906 lei
- Capitaluri
- 92.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.488 lei
- Venituri totale
- 171.488 lei
- Cheltuieli totale
- 121.850 lei
- Profit brut
- 49.638 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.146 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.365 lei
- Active circulante
- 40.199 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.771 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.428 lei
- Datorii
- 31.531 lei
- Capitaluri
- 44.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului