PANDA VET CARE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PANDA VET CARE S.R.L.
- CUI
- 39543177
- Nr. înmatriculare
- J2018009107406
- EUID
- ROONRC.J2018009107406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- BUHUȘI, nr. 3, bl. 5, sc. 2, et. 6, ap. 86, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32571
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STRÎMBEANU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 189 din 361 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, municipiul București, peste 48% dintre firmele clasei. Locul 52.316 din 132.982 în tot județul, și locul 21.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 374.983 lei | 15.245 lei | 3 | 179.829 lei | 68.384 lei | 111.445 lei |
| 2024 | 274.363 lei | 25.138 lei | 2 | 167.477 lei | 35.962 lei | 131.515 lei |
| 2023 | 258.289 lei | -51.265 lei | 3 | 139.641 lei | 33.263 lei | 106.378 lei |
| 2020 | 245.801 lei | 97.470 lei | 2 | 120.283 lei | 58.567 lei | 61.716 lei |
| 2019 | 131.223 lei | -2.794 lei | 2 | 52.837 lei | 88.687 lei | -35.850 lei |
| 2018 | 14.746 lei | -33.256 lei | 1 | 22.422 lei | 55.478 lei | -33.056 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 374.983 lei
- Venituri totale
- 378.361 lei
- Cheltuieli totale
- 360.250 lei
- Profit brut
- 18.111 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.525 lei
- Active circulante
- 143.304 lei
- Stocuri
- 119.210 lei
- Creanțe
- 14.388 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.706 lei
- Datorii
- 68.384 lei
- Capitaluri
- 111.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.363 lei
- Venituri totale
- 282.850 lei
- Cheltuieli totale
- 255.678 lei
- Profit brut
- 27.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.138 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.913 lei
- Active circulante
- 136.564 lei
- Stocuri
- 77.602 lei
- Creanțe
- 48.340 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.622 lei
- Datorii
- 35.962 lei
- Capitaluri
- 131.515 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.289 lei
- Venituri totale
- 277.843 lei
- Cheltuieli totale
- 326.468 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.625 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 51.265 lei
- Active imobilizate
- 37.886 lei
- Active circulante
- 101.755 lei
- Stocuri
- 22.824 lei
- Creanțe
- 74.318 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.613 lei
- Datorii
- 33.263 lei
- Capitaluri
- 106.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului