PANDA TRANS TOUR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, înmatriculată la 21 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PANDA TRANS TOUR S.R.L.
- CUI
- 41790616
- Nr. înmatriculare
- J4/1731/2019
- EUID
- ROONRC.J4/1731/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, bl. 5, sc. C, et. 1, ap. 6, Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, Bacău
- Localitate
- Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, Bacău
- Cod poștal
- 605100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 24 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- APÂNZĂRIŢEI VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bacău; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3.864 lei | -24.789 lei | 1 | 48 lei | 63.742 lei | -63.694 lei |
| 2021 | 59.594 lei | -24.402 lei | 2 | 11.489 lei | 50.394 lei | -38.905 lei |
| 2020 | 295.710 lei | -44.427 lei | 3 | 33.312 lei | 47.873 lei | -14.561 lei |
| 2019 | 59.990 lei | 29.666 lei | 1 | 33.197 lei | 3.331 lei | 29.866 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.864 lei
- Venituri totale
- 8.664 lei
- Cheltuieli totale
- 33.193 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.529 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.789 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 48 lei
- Datorii
- 63.742 lei
- Capitaluri
- -63.694 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.594 lei
- Venituri totale
- 59.609 lei
- Cheltuieli totale
- 83.415 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.806 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.402 lei
- Active imobilizate
- 10.542 lei
- Active circulante
- 947 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 947 lei
- Datorii
- 50.394 lei
- Capitaluri
- -38.905 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 295.710 lei
- Venituri totale
- 298.426 lei
- Cheltuieli totale
- 339.980 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.554 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 44.427 lei
- Active imobilizate
- 16.042 lei
- Active circulante
- 17.270 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.270 lei
- Datorii
- 47.873 lei
- Capitaluri
- -14.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.990 lei
- Venituri totale
- 59.990 lei
- Cheltuieli totale
- 29.724 lei
- Profit brut
- 30.266 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.666 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.542 lei
- Active circulante
- 11.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.655 lei
- Datorii
- 3.331 lei
- Capitaluri
- 29.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului