PANAIT GELUX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 23 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- PANAIT GELUX S.R.L.
- CUI
- 41163463
- Nr. înmatriculare
- J17/1071/2019
- EUID
- ROONRC.J17/1071/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- SPĂTARULUI, nr. 16, ap. 2, lot 2, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800109
Contact
- Telefon
- 0752 836 771
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 aprilie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 28 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PANAIT GHEORGHE — administrator
- PANAIT MARIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Galați; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 39.012 lei | -24.708 lei | 1 | 9.174 lei | 33.586 lei | -24.412 lei |
| 2022 | 107.801 lei | 56.148 lei | 1 | 128.770 lei | 9.473 lei | 119.297 lei |
| 2021 | 117.947 lei | 42.431 lei | 1 | 78.166 lei | 15.018 lei | 63.148 lei |
| 2020 | 72.502 lei | 24.589 lei | 2 | 30.242 lei | 9.525 lei | 20.717 lei |
| 2019 | 35.889 lei | -4.072 lei | 3 | 17.529 lei | 21.401 lei | -3.872 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.012 lei
- Venituri totale
- 39.012 lei
- Cheltuieli totale
- 63.330 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.318 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.708 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 9.174 lei
- Stocuri
- 2.483 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.691 lei
- Datorii
- 33.586 lei
- Capitaluri
- -24.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.801 lei
- Venituri totale
- 107.801 lei
- Cheltuieli totale
- 50.574 lei
- Profit brut
- 57.227 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.148 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 128.770 lei
- Stocuri
- 2.483 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 126.287 lei
- Datorii
- 9.473 lei
- Capitaluri
- 119.297 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.947 lei
- Venituri totale
- 117.947 lei
- Cheltuieli totale
- 75.261 lei
- Profit brut
- 42.686 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.431 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.166 lei
- Stocuri
- 2.483 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75.683 lei
- Datorii
- 15.018 lei
- Capitaluri
- 63.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului