PAN REISEN BUS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Mediaș, înmatriculată la 5 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- PAN REISEN BUS SRL
- CUI
- 37904682
- Nr. înmatriculare
- J2017001045329
- EUID
- ROONRC.J2017001045329
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- SIBIULUI, nr. 176A, Municipiul Mediaș, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Mediaș, Sibiu
- Cod poștal
- 551118
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GRIGORE MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 14 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7990, județul Sibiu, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 11.252 din 15.771 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82.569 lei | 83.287 lei | — | 863.137 lei | 555.144 lei | 307.993 lei |
| 2024 | 61.728 lei | 70.195 lei | 0 | 788.558 lei | 563.852 lei | 224.706 lei |
| 2023 | 188.995 lei | 154.311 lei | 1 | 742.767 lei | 588.256 lei | 154.511 lei |
| 2022 | 250.530 lei | 227.454 lei | 1 | 564.315 lei | 290.442 lei | 273.873 lei |
| 2021 | 95.715 lei | 90.892 lei | 1 | 329.868 lei | 283.449 lei | 46.419 lei |
| 2020 | 20.050 lei | -52.004 lei | 1 | 308.715 lei | 353.188 lei | -44.473 lei |
| 2019 | 180.140 lei | 150.094 lei | — | 306.014 lei | 155.720 lei | 150.294 lei |
| 2018 | 148.124 lei | 122.808 lei | — | 140.039 lei | 17.806 lei | 122.233 lei |
| 2017 | — | -775 lei | — | 4.925 lei | 5.500 lei | -575 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.569 lei
- Venituri totale
- 105.144 lei
- Cheltuieli totale
- 5.993 lei
- Profit brut
- 99.151 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 863.137 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 269.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 593.815 lei
- Datorii
- 555.144 lei
- Capitaluri
- 307.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.728 lei
- Venituri totale
- 83.152 lei
- Cheltuieli totale
- 3.315 lei
- Profit brut
- 79.837 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.195 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 788.558 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.138 lei
- Casa și conturi la bănci
- 787.420 lei
- Datorii
- 563.852 lei
- Capitaluri
- 224.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.995 lei
- Venituri totale
- 205.558 lei
- Cheltuieli totale
- 49.312 lei
- Profit brut
- 156.246 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.311 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 742.767 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.088 lei
- Casa și conturi la bănci
- 741.679 lei
- Datorii
- 588.256 lei
- Capitaluri
- 154.511 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.530 lei
- Venituri totale
- 274.607 lei
- Cheltuieli totale
- 44.625 lei
- Profit brut
- 229.982 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 227.454 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 564.315 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 563.291 lei
- Datorii
- 290.442 lei
- Capitaluri
- 273.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.715 lei
- Venituri totale
- 128.063 lei
- Cheltuieli totale
- 36.181 lei
- Profit brut
- 91.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.892 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 329.868 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.024 lei
- Casa și conturi la bănci
- 328.844 lei
- Datorii
- 283.449 lei
- Capitaluri
- 46.419 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.050 lei
- Venituri totale
- 26.816 lei
- Cheltuieli totale
- 78.563 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 51.747 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.004 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 308.715 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- 307.706 lei
- Datorii
- 353.188 lei
- Capitaluri
- -44.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 180.140 lei
- Venituri totale
- 186.048 lei
- Cheltuieli totale
- 34.104 lei
- Profit brut
- 151.944 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 150.094 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 306.014 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 991 lei
- Casa și conturi la bănci
- 305.023 lei
- Datorii
- 155.720 lei
- Capitaluri
- 150.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.124 lei
- Venituri totale
- 149.452 lei
- Cheltuieli totale
- 25.151 lei
- Profit brut
- 124.301 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 122.808 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36 lei
- Active circulante
- 140.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 68.853 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.150 lei
- Datorii
- 17.806 lei
- Capitaluri
- 122.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 775 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 775 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 775 lei
- Active imobilizate
- 108 lei
- Active circulante
- 4.817 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.817 lei
- Datorii
- 5.500 lei
- Capitaluri
- -575 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului