PALACE PROPERTIES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 29 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- PALACE PROPERTIES S.R.L.
- CUI
- 37131021
- Nr. înmatriculare
- J2020002479235
- EUID
- ROONRC.J2020002479235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- Luica, nr. 46, et. 1, ap. 1, CAMERA 2, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40993
Contact
- Telefon
- 0730 359 778
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 19 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 27.05.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- DAHAN YANIV — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.497 din 1.921 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, municipiul București, peste 22% dintre firmele clasei. Locul 114.348 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 57%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.128 lei | -34.645 lei | 1 | 203.466 lei | 60.908 lei | 142.558 lei |
| 2024 | 56.049 lei | -14.997 lei | 1 | 214.885 lei | 37.682 lei | 177.203 lei |
| 2023 | 179.902 lei | 28.189 lei | 1 | 192.200 lei | 0 lei | 192.200 lei |
| 2022 | 297.410 lei | 147.911 lei | 1 | 192.260 lei | 28.249 lei | 164.011 lei |
| 2021 | 146.456 lei | 15.323 lei | 1 | 130.729 lei | 17.335 lei | 113.394 lei |
| 2020 | 299.196 lei | 170.664 lei | 1 | 327.987 lei | 7.897 lei | 320.090 lei |
| 2019 | 241.854 lei | 147.997 lei | 1 | 161.168 lei | 11.742 lei | 149.426 lei |
| 2018 | 297.117 lei | 148.253 lei | 1 | 270.277 lei | 2.662 lei | 267.615 lei |
| 2017 | 217.627 lei | 119.162 lei | 1 | 123.946 lei | 4.584 lei | 119.362 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.128 lei
- Venituri totale
- 24.599 lei
- Cheltuieli totale
- 59.241 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.642 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.645 lei
- Active imobilizate
- 2.817 lei
- Active circulante
- 200.649 lei
- Stocuri
- 12.115 lei
- Creanțe
- 188.169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 365 lei
- Datorii
- 60.908 lei
- Capitaluri
- 142.558 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.049 lei
- Venituri totale
- 56.193 lei
- Cheltuieli totale
- 70.639 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.446 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.997 lei
- Active imobilizate
- 8.194 lei
- Active circulante
- 206.691 lei
- Stocuri
- 12.115 lei
- Creanțe
- 182.536 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.040 lei
- Datorii
- 37.682 lei
- Capitaluri
- 177.203 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 179.902 lei
- Venituri totale
- 180.134 lei
- Cheltuieli totale
- 150.180 lei
- Profit brut
- 29.954 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.076 lei
- Active circulante
- 177.124 lei
- Stocuri
- 11.765 lei
- Creanțe
- 139.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.599 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 192.200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017