PACHAMAMA LIMITED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 30 august 2018.
Identitate
- Denumire legală
- PACHAMAMA LIMITED S.R.L.
- CUI
- 39811059
- Nr. înmatriculare
- J22/2284/2018
- EUID
- ROONRC.J22/2284/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 august 2018
Sediu social
- Adresă
- NICOLINA, nr. 83, bl. 986 B, et. 7, ap. 26, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 18 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.08.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DANILEICO LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 169 din 198 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Iași, peste 15% dintre firmele clasei. Locul 23.604 din 25.162 în tot județul, și locul 17.650 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 0 | 113.123 lei | 321.156 lei | -208.033 lei |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 | 113.123 lei | 321.156 lei | -208.033 lei |
| 2023 | 0 lei | -2.064 lei | 0 | 583.183 lei | 1.008.054 lei | -208.032 lei |
| 2022 | 0 lei | -3.259 lei | 0 | 585.246 lei | 1.008.054 lei | -205.969 lei |
| 2021 | 0 lei | -240.030 lei | 0 | 588.506 lei | 1.008.055 lei | -202.710 lei |
| 2020 | 74.879 lei | 35.131 lei | 1 | 1.067.433 lei | 1.301.684 lei | 36.185 lei |
| 2019 | 596.757 lei | 21.725 lei | 3 | 1.050.813 lei | 1.320.541 lei | 1.054 lei |
| 2018 | 0 lei | -20.871 lei | — | 348.167 lei | 601.469 lei | -20.671 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 74.443 lei
- Active circulante
- 38.680 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 38.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 321.156 lei
- Capitaluri
- -208.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 74.443 lei
- Active circulante
- 38.680 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 38.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 0 lei
- Datorii
- 321.156 lei
- Capitaluri
- -208.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 2.065 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.064 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.064 lei
- Active imobilizate
- 74.443 lei
- Active circulante
- 508.740 lei
- Stocuri
- 304.010 lei
- Creanțe
- 192.841 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.889 lei
- Datorii
- 1.008.054 lei
- Capitaluri
- -208.032 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1 lei
- Cheltuieli totale
- 3.260 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.259 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.259 lei
- Active imobilizate
- 76.507 lei
- Active circulante
- 508.739 lei
- Stocuri
- 304.010 lei
- Creanțe
- 192.840 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.889 lei
- Datorii
- 1.008.054 lei
- Capitaluri
- -205.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 107.788 lei
- Cheltuieli totale
- 344.584 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 236.796 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 240.030 lei
- Active imobilizate
- 90.361 lei
- Active circulante
- 498.145 lei
- Stocuri
- 304.010 lei
- Creanțe
- 182.246 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.889 lei
- Datorii
- 1.008.055 lei
- Capitaluri
- -202.710 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.879 lei
- Venituri totale
- 74.879 lei
- Cheltuieli totale
- 37.502 lei
- Profit brut
- 37.377 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.131 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 307.981 lei
- Active circulante
- 759.452 lei
- Stocuri
- 590.053 lei
- Creanțe
- 168.465 lei
- Casa și conturi la bănci
- 934 lei
- Datorii
- 1.301.684 lei
- Capitaluri
- 36.185 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 596.757 lei
- Venituri totale
- 596.910 lei
- Cheltuieli totale
- 569.216 lei
- Profit brut
- 27.694 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.725 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 335.958 lei
- Active circulante
- 714.855 lei
- Stocuri
- 583.459 lei
- Creanțe
- 131.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- -64 lei
- Datorii
- 1.320.541 lei
- Capitaluri
- 1.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.871 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.871 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.871 lei
- Active imobilizate
- 94.047 lei
- Active circulante
- 254.120 lei
- Stocuri
- 205.043 lei
- Creanțe
- 12.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.835 lei
- Datorii
- 601.469 lei
- Capitaluri
- -20.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului