PA MIZERIE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 2 octombrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- PA MIZERIE S.R.L.
- CUI
- 48876480
- Nr. înmatriculare
- J29/2183/2023
- EUID
- ROONRC.J29/2183/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 octombrie 2023
Sediu social
- Adresă
- ZAMORA, nr. 5, bl. 175, sc. D, et. 1, ap. 66, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100261
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.10.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- RADU ION-BOGDAN — administrator
- RADU TEODORA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 46 din 111 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8121, județul Prahova, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 10.095 din 21.767 în tot județul, și locul 5.449 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 271.798 lei | 38.865 lei | 2 | 52.940 lei | 18.922 lei | 39.517 lei |
| 2024 | 204.896 lei | 42.263 lei | 1 | 54.844 lei | 12.193 lei | 42.651 lei |
| 2023 | 38.425 lei | 15.188 lei | 1 | 20.712 lei | 7.328 lei | 15.388 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 271.798 lei
- Venituri totale
- 271.798 lei
- Cheltuieli totale
- 230.623 lei
- Profit brut
- 41.175 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.865 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.940 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.374 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.566 lei
- Datorii
- 18.922 lei
- Capitaluri
- 39.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.896 lei
- Venituri totale
- 205.395 lei
- Cheltuieli totale
- 161.384 lei
- Profit brut
- 44.011 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.263 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 96 lei
- Active circulante
- 54.748 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.852 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.896 lei
- Datorii
- 12.193 lei
- Capitaluri
- 42.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.425 lei
- Venituri totale
- 38.425 lei
- Cheltuieli totale
- 23.237 lei
- Profit brut
- 15.188 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.188 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128 lei
- Active circulante
- 20.584 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.083 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.501 lei
- Datorii
- 7.328 lei
- Capitaluri
- 15.388 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului