P&V PERINN SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 16 septembrie 1993.
Identitate
- Denumire legală
- P&V PERINN SRL
- CUI
- 4721484
- Nr. înmatriculare
- J02/1190/1993
- EUID
- ROONRC.J02/1190/1993
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 septembrie 1993
Sediu social
- Adresă
- Str. RAZBOIENI, nr. 25, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 2900
Contact
- Telefon
- 0257 218 201
- Fax
- 0357 422 260
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 12 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.10.1993
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FITOR PETRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 201 din 212 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Arad, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 13.790 din 14.349 în tot județul, și locul 10.660 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.500 lei | -1.980 lei | 0 | 9.201 lei | 122 lei | 9.079 lei |
| 2024 | 1.600 lei | -1.038 lei | 0 | 11.513 lei | 454 lei | 11.059 lei |
| 2023 | 1.200 lei | 41 lei | 0 | 13.238 lei | 1.141 lei | 12.097 lei |
| 2022 | 2.200 lei | 1.988 lei | 0 | 12.207 lei | 150 lei | 12.057 lei |
| 2021 | 900 lei | -10 lei | — | 10.859 lei | 791 lei | 10.068 lei |
| 2020 | 1.600 lei | 846 lei | — | 11.166 lei | 1.088 lei | 10.078 lei |
| 2019 | 2.750 lei | 1.522 lei | — | 10.175 lei | 943 lei | 9.232 lei |
| 2018 | 3.030 lei | 608 lei | — | 8.653 lei | 943 lei | 7.710 lei |
| 2017 | 4.083 lei | -704 lei | — | 8.067 lei | 965 lei | 7.102 lei |
| 2016 | 3.025 lei | 1.626 lei | — | 8.724 lei | 918 lei | 7.806 lei |
| 2015 | 2.795 lei | -831 lei | — | 7.109 lei | 929 lei | 6.180 lei |
| 2014 | 2.445 lei | 1.679 lei | 0 | 9.384 lei | 2.373 lei | 7.011 lei |
| 2013 | 2.335 lei | 1.754 lei | — | 8.057 lei | 2.725 lei | 5.332 lei |
| 2012 | 2.430 lei | 1.032 lei | 0 | 6.303 lei | 2.725 lei | 3.578 lei |
| 2011 | 2.100 lei | 44 lei | — | 5.271 lei | 2.725 lei | 2.546 lei |
| 2010 | 5.783 lei | -1.839 lei | — | 4.477 lei | 1.975 lei | 2.502 lei |
| 2009 | 5.063 lei | 826 lei | — | 6.482 lei | 2.141 lei | 4.341 lei |
| 2008 | 39.363 lei | 5.413 lei | 1 | 4.822 lei | 1.307 lei | 3.515 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.500 lei
- Venituri totale
- 1.500 lei
- Cheltuieli totale
- 3.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.980 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.980 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 9.201 lei
- Stocuri
- 463 lei
- Creanțe
- 1.233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.505 lei
- Datorii
- 122 lei
- Capitaluri
- 9.079 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.600 lei
- Venituri totale
- 1.600 lei
- Cheltuieli totale
- 2.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.038 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.038 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 11.513 lei
- Stocuri
- 917 lei
- Creanțe
- 553 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.043 lei
- Datorii
- 454 lei
- Capitaluri
- 11.059 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.200 lei
- Venituri totale
- 1.200 lei
- Cheltuieli totale
- 1.147 lei
- Profit brut
- 53 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 13.238 lei
- Stocuri
- 1.463 lei
- Creanțe
- 306 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.469 lei
- Datorii
- 1.141 lei
- Capitaluri
- 12.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- certificat de înmatriculare preschimbat (cel puțin din 21 octombrie 2013 → 7 iulie 2024)
- funcțiune (8 iulie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.