P.SIEGL-AGRICULTUR & AGRISERVICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, înmatriculată la 21 octombrie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- P.SIEGL-AGRICULTUR & AGRISERVICE SRL
- CUI
- 15832232
- Nr. înmatriculare
- J35/2455/2003
- EUID
- ROONRC.J35/2455/2003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2003
Sediu social
- Adresă
- nr. 1054A, Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, Timiș
- Localitate
- Sat Tomnatic, Comuna Tomnatic, Timiș
Contact
- Telefon
- 0745 541 262
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2003
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- JANSSEN BOLKO NIKOLAUS — administrator
- JANSSEN JAN PHILIPP — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2016.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 98.214 lei | 359.773 lei | 0 | 1.882.160 lei | 894.756 lei | 987.404 lei |
| 2015 | 146.137 lei | 86.588 lei | 1 | 1.464.077 lei | 836.447 lei | 627.630 lei |
| 2014 | 1.245.373 lei | 235.492 lei | 3 | 1.377.204 lei | 830.322 lei | 541.043 lei |
| 2013 | 1.028.004 lei | 186.111 lei | 3 | 1.843.034 lei | 1.489.603 lei | 305.551 lei |
| 2012 | 1.294.007 lei | 354.457 lei | 3 | 2.183.160 lei | 1.986.418 lei | -1.521 lei |
| 2011 | 1.468.389 lei | 79.297 lei | 3 | 1.649.666 lei | 2.011.944 lei | -362.278 lei |
| 2010 | 1.421.656 lei | 242.514 lei | 3 | 2.030.997 lei | 2.472.492 lei | -399.875 lei |
| 2009 | 1.348.686 lei | -109.903 lei | 3 | 1.999.278 lei | 2.668.828 lei | -636.495 lei |
| 2008 | 772.239 lei | -124.023 lei | 3 | 1.585.651 lei | 2.150.445 lei | -526.592 lei |
Toți indicatorii
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.214 lei
- Venituri totale
- 656.998 lei
- Cheltuieli totale
- 226.458 lei
- Profit brut
- 430.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 359.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.404 lei
- Active circulante
- 1.851.756 lei
- Stocuri
- 20.786 lei
- Creanțe
- 1.293.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 537.046 lei
- Datorii
- 894.756 lei
- Capitaluri
- 987.404 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 146.137 lei
- Venituri totale
- 476.280 lei
- Cheltuieli totale
- 356.786 lei
- Profit brut
- 119.494 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.588 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.497 lei
- Active circulante
- 1.335.580 lei
- Stocuri
- 20.786 lei
- Creanțe
- 559.960 lei
- Casa și conturi la bănci
- 754.834 lei
- Datorii
- 836.447 lei
- Capitaluri
- 627.630 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.245.373 lei
- Venituri totale
- 1.117.105 lei
- Cheltuieli totale
- 802.476 lei
- Profit brut
- 314.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235.492 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 215.263 lei
- Active circulante
- 1.161.941 lei
- Stocuri
- 68.920 lei
- Creanțe
- 603.654 lei
- Casa și conturi la bănci
- 489.367 lei
- Datorii
- 830.322 lei
- Capitaluri
- 541.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.028.004 lei
- Venituri totale
- 1.213.787 lei
- Cheltuieli totale
- 986.378 lei
- Profit brut
- 227.409 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 186.111 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 78.337 lei
- Active circulante
- 1.764.697 lei
- Stocuri
- 272.118 lei
- Creanțe
- 1.354.757 lei
- Casa și conturi la bănci
- 137.822 lei
- Datorii
- 1.489.603 lei
- Capitaluri
- 305.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.294.007 lei
- Venituri totale
- 1.786.983 lei
- Cheltuieli totale
- 1.362.778 lei
- Profit brut
- 424.205 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 354.457 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 87.865 lei
- Active circulante
- 2.095.295 lei
- Stocuri
- 334.128 lei
- Creanțe
- 1.735.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.845 lei
- Datorii
- 1.986.418 lei
- Capitaluri
- -1.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.468.389 lei
- Venituri totale
- 1.705.287 lei
- Cheltuieli totale
- 1.625.990 lei
- Profit brut
- 79.297 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.297 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.500 lei
- Active circulante
- 1.533.166 lei
- Stocuri
- 275.680 lei
- Creanțe
- 1.158.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.555 lei
- Datorii
- 2.011.944 lei
- Capitaluri
- -362.278 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.421.656 lei
- Venituri totale
- 1.249.181 lei
- Cheltuieli totale
- 1.000.217 lei
- Profit brut
- 248.964 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 242.514 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 223.049 lei
- Active circulante
- 1.807.948 lei
- Stocuri
- 302.814 lei
- Creanțe
- 944.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 561.075 lei
- Datorii
- 2.472.492 lei
- Capitaluri
- -399.875 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.348.686 lei
- Venituri totale
- 1.107.852 lei
- Cheltuieli totale
- 1.212.022 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 104.170 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 109.903 lei
- Active imobilizate
- 232.577 lei
- Active circulante
- 1.766.701 lei
- Stocuri
- 532.893 lei
- Creanțe
- 904.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 329.554 lei
- Datorii
- 2.668.828 lei
- Capitaluri
- -636.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 772.239 lei
- Venituri totale
- 1.722.142 lei
- Cheltuieli totale
- 1.846.165 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 124.023 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 124.023 lei
- Active imobilizate
- 238.725 lei
- Active circulante
- 1.346.926 lei
- Stocuri
- 720.336 lei
- Creanțe
- 577.805 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.785 lei
- Datorii
- 2.150.445 lei
- Capitaluri
- -526.592 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2003
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului