P & I BUILDINGS PROIECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 9 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- P & I BUILDINGS PROIECT S.R.L.
- CUI
- 38830931
- Nr. înmatriculare
- J40/1816/2018
- EUID
- ROONRC.J40/1816/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- MAXIMILIAN POPPER, nr. 27-29, bl. CORP B, ap. 3, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 17 aug)
- Inactiv fiscal
- da (din 9 nov)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PAUN ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1.098.200 lei | -43.996 lei | 1 | 4.583.274 lei | 1.773.034 lei | 649.513 lei |
| 2019 | 1.852.208 lei | 454.345 lei | 2 | 4.216.410 lei | 3.824.001 lei | 392.409 lei |
| 2018 | 16.807 lei | -62.136 lei | 1 | 5.550.885 lei | 5.612.821 lei | -61.936 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.098.200 lei
- Venituri totale
- 928.570 lei
- Cheltuieli totale
- 961.583 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.013 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.996 lei
- Active imobilizate
- 3.446.507 lei
- Active circulante
- 1.136.767 lei
- Stocuri
- 403.303 lei
- Creanțe
- 440.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 292.927 lei
- Datorii
- 1.773.034 lei
- Capitaluri
- 649.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.852.208 lei
- Venituri totale
- 1.860.611 lei
- Cheltuieli totale
- 1.387.659 lei
- Profit brut
- 472.952 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 454.345 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.118.634 lei
- Active circulante
- 97.776 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 50.905 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.841 lei
- Datorii
- 3.824.001 lei
- Capitaluri
- 392.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.807 lei
- Venituri totale
- 16.849 lei
- Cheltuieli totale
- 78.817 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.968 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.136 lei
- Active imobilizate
- 4.970.264 lei
- Active circulante
- 580.621 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 105.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 474.835 lei
- Datorii
- 5.612.821 lei
- Capitaluri
- -61.936 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului