P&D SEGA TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, înmatriculată la 4 iunie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- P&D SEGA TRANS S.R.L.
- CUI
- 44387619
- Nr. înmatriculare
- J2021001584085
- EUID
- ROONRC.J2021001584085
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 iunie 2021
Sediu social
- Adresă
- ION LUCA CARAGIALE, bl. 3B, sc. A, et. 4, ap. 19, camera 1, Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, Brașov
- Localitate
- Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, Brașov
- Cod poștal
- 505400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 15 mai)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.06.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOICU PETRU-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 671 din 875 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Brașov, peste 23% dintre firmele clasei. Locul 16.071 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.396 lei | 42.525 lei | 1 | 14.652 lei | 13.773 lei | 879 lei |
| 2024 | 169.768 lei | 5.895 lei | 1 | 66.839 lei | 108.486 lei | -41.647 lei |
| 2023 | 87.769 lei | -47.742 lei | 1 | 12.554 lei | 60.096 lei | -47.542 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 127.396 lei
- Venituri totale
- 197.560 lei
- Cheltuieli totale
- 147.126 lei
- Profit brut
- 50.434 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.525 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.189 lei
- Active circulante
- 12.463 lei
- Stocuri
- 2.508 lei
- Creanțe
- 4.393 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.562 lei
- Datorii
- 13.773 lei
- Capitaluri
- 879 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.768 lei
- Venituri totale
- 184.678 lei
- Cheltuieli totale
- 177.660 lei
- Profit brut
- 7.018 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.895 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.793 lei
- Active circulante
- 15.046 lei
- Stocuri
- 1.077 lei
- Creanțe
- 8.157 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.812 lei
- Datorii
- 108.486 lei
- Capitaluri
- -41.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 87.769 lei
- Venituri totale
- 87.769 lei
- Cheltuieli totale
- 135.511 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 47.742 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.742 lei
- Active imobilizate
- 3.967 lei
- Active circulante
- 8.587 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.223 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.364 lei
- Datorii
- 60.096 lei
- Capitaluri
- -47.542 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului