P.B.M. AUTO VOIAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Curtici, Oraș Curtici, înmatriculată la 18 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- P.B.M. AUTO VOIAN S.R.L.
- CUI
- 43766177
- Nr. înmatriculare
- J2/340/2021
- EUID
- ROONRC.J2/340/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- UNIRII, nr. 27, Loc. Curtici, Oraș Curtici, Arad
- Localitate
- Loc. Curtici, Oraș Curtici, Arad
- Cod poștal
- 315200
Contact
- Telefon
- 0744 754 884
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 16 ianuarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOIAN MĂDĂLIN-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 201 din 243 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Arad, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 11.671 din 14.419 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.190 lei | 1.866 lei | — | 39.370 lei | 35.292 lei | 4.078 lei |
| 2024 | 38.744 lei | -14.886 lei | — | 31.900 lei | 29.688 lei | 2.212 lei |
| 2023 | 66.948 lei | 15.386 lei | — | 55.228 lei | 38.130 lei | 17.098 lei |
| 2022 | 74.222 lei | 597 lei | — | 25.998 lei | 24.286 lei | 1.712 lei |
| 2021 | 10.651 lei | 915 lei | — | 10.861 lei | 9.746 lei | 1.115 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.190 lei
- Venituri totale
- 57.190 lei
- Cheltuieli totale
- 55.181 lei
- Profit brut
- 2.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.866 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.278 lei
- Active circulante
- 35.092 lei
- Stocuri
- 27.072 lei
- Creanțe
- 584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.436 lei
- Datorii
- 35.292 lei
- Capitaluri
- 4.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.744 lei
- Venituri totale
- 38.744 lei
- Cheltuieli totale
- 53.630 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.886 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.886 lei
- Active imobilizate
- 4.870 lei
- Active circulante
- 27.030 lei
- Stocuri
- 27.084 lei
- Creanțe
- 727 lei
- Casa și conturi la bănci
- -781 lei
- Datorii
- 29.688 lei
- Capitaluri
- 2.212 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.948 lei
- Venituri totale
- 66.948 lei
- Cheltuieli totale
- 49.245 lei
- Profit brut
- 17.703 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.386 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.727 lei
- Active circulante
- 49.501 lei
- Stocuri
- 37.429 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.072 lei
- Datorii
- 38.130 lei
- Capitaluri
- 17.098 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului