OZONEANDREA08 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lipău, Comuna Culciu, înmatriculată la 7 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- OZONEANDREA08 S.R.L.
- CUI
- 50038141
- Nr. înmatriculare
- J30/472/2024
- EUID
- ROONRC.J30/472/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- LIPĂU, nr. 198, Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare
- Localitate
- Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare
- Cod poștal
- 447122
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- PIȘCORAN ANDREA IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 138 din 206 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Satu Mare, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 5.695 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 147.321 lei | 35.972 lei | 1 | 106.564 lei | 28.665 lei | 77.899 lei |
| 2024 | 105.638 lei | 41.727 lei | 1 | 58.616 lei | 16.689 lei | 41.927 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 147.321 lei
- Venituri totale
- 147.321 lei
- Cheltuieli totale
- 110.137 lei
- Profit brut
- 37.184 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.972 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.386 lei
- Active circulante
- 104.178 lei
- Stocuri
- 24.825 lei
- Creanțe
- 36.057 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.296 lei
- Datorii
- 28.665 lei
- Capitaluri
- 77.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.638 lei
- Venituri totale
- 106.783 lei
- Cheltuieli totale
- 64.019 lei
- Profit brut
- 42.764 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.727 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.731 lei
- Active circulante
- 55.885 lei
- Stocuri
- 45 lei
- Creanțe
- 11.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.005 lei
- Datorii
- 16.689 lei
- Capitaluri
- 41.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului