OVI'S GARAGE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, înmatriculată la 3 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- OVI'S GARAGE SRL
- CUI
- 38304015
- Nr. înmatriculare
- J8/2763/2017
- EUID
- ROONRC.J8/2763/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- GHIMBAVULUI, nr. 37, CAMERA 1, Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Brașov
- Localitate
- Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Brașov
- Cod poștal
- 507080
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOERIU OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 49 din 73 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4531, județul Brașov, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 15.648 din 25.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.014 lei | 12.910 lei | — | 85.373 lei | 83.538 lei | 1.835 lei |
| 2024 | 124.502 lei | -12.462 lei | — | 85.096 lei | 96.204 lei | -11.075 lei |
| 2023 | 181.951 lei | 6.822 lei | — | 109.011 lei | 107.789 lei | 1.387 lei |
| 2022 | 154.812 lei | 9.268 lei | — | 100.660 lei | 106.391 lei | -5.435 lei |
| 2021 | 148.193 lei | 407 lei | — | 138.295 lei | 153.009 lei | -14.703 lei |
| 2020 | 94.774 lei | 4.116 lei | — | 112.481 lei | 127.746 lei | -15.109 lei |
| 2019 | 88.994 lei | -18.052 lei | 1 | 154.417 lei | 173.911 lei | -19.226 lei |
| 2018 | 86.503 lei | 2.085 lei | — | 169.176 lei | 170.417 lei | -1.174 lei |
| 2017 | 1.751 lei | -4.258 lei | 1 | 1.810 lei | 5.068 lei | -3.258 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 137.014 lei
- Venituri totale
- 153.241 lei
- Cheltuieli totale
- 139.665 lei
- Profit brut
- 13.576 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.363 lei
- Active circulante
- 22.010 lei
- Stocuri
- 900 lei
- Creanțe
- 554 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.556 lei
- Datorii
- 83.538 lei
- Capitaluri
- 1.835 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.502 lei
- Venituri totale
- 124.519 lei
- Cheltuieli totale
- 136.981 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.462 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.462 lei
- Active imobilizate
- 75.082 lei
- Active circulante
- 10.014 lei
- Stocuri
- 1.172 lei
- Creanțe
- 554 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.288 lei
- Datorii
- 96.204 lei
- Capitaluri
- -11.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 181.951 lei
- Venituri totale
- 182.053 lei
- Cheltuieli totale
- 173.884 lei
- Profit brut
- 8.169 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.215 lei
- Active circulante
- 10.796 lei
- Stocuri
- 587 lei
- Creanțe
- 5.337 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.872 lei
- Datorii
- 107.789 lei
- Capitaluri
- 1.387 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.812 lei
- Venituri totale
- 159.263 lei
- Cheltuieli totale
- 145.745 lei
- Profit brut
- 13.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.268 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.419 lei
- Active circulante
- 2.241 lei
- Stocuri
- 163 lei
- Creanțe
- 81 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.997 lei
- Datorii
- 106.391 lei
- Capitaluri
- -5.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.193 lei
- Venituri totale
- 148.209 lei
- Cheltuieli totale
- 143.327 lei
- Profit brut
- 4.882 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 407 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 124.815 lei
- Active circulante
- 13.480 lei
- Stocuri
- 790 lei
- Creanțe
- 7.964 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.726 lei
- Datorii
- 153.009 lei
- Capitaluri
- -14.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 94.774 lei
- Venituri totale
- 94.784 lei
- Cheltuieli totale
- 88.743 lei
- Profit brut
- 6.041 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 90.503 lei
- Active circulante
- 21.978 lei
- Stocuri
- 3.603 lei
- Creanțe
- 13.565 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.810 lei
- Datorii
- 127.746 lei
- Capitaluri
- -15.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.994 lei
- Venituri totale
- 89.030 lei
- Cheltuieli totale
- 104.412 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.382 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.052 lei
- Active imobilizate
- 105.235 lei
- Active circulante
- 49.182 lei
- Stocuri
- 15.110 lei
- Creanțe
- 20.033 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.039 lei
- Datorii
- 173.911 lei
- Capitaluri
- -19.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.503 lei
- Venituri totale
- 86.589 lei
- Cheltuieli totale
- 81.935 lei
- Profit brut
- 4.654 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.085 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 120.697 lei
- Active circulante
- 48.479 lei
- Stocuri
- 12.890 lei
- Creanțe
- 20.878 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.711 lei
- Datorii
- 170.417 lei
- Capitaluri
- -1.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.751 lei
- Venituri totale
- 1.764 lei
- Cheltuieli totale
- 6.004 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.240 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.258 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.810 lei
- Stocuri
- 688 lei
- Creanțe
- 229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 893 lei
- Datorii
- 5.068 lei
- Capitaluri
- -3.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului