OVEM CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, înmatriculată la 1 august 2008.
Identitate
- Denumire legală
- OVEM CONSTRUCT SRL
- CUI
- 24283907
- Nr. înmatriculare
- J32/1275/2008
- EUID
- ROONRC.J32/1275/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 august 2008
Sediu social
- Adresă
- Haralamb Georgescu, nr. 68A, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Localitate
- Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Cod poștal
- 555300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 27 nov)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 29.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUREŞAN OVIDIU IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61.800 lei | -11.942 lei | 1 | 51.752 lei | 4.692 lei | 47.060 lei |
| 2023 | 56.900 lei | -3.698 lei | 1 | 63.745 lei | 4.742 lei | 59.003 lei |
| 2022 | 47.550 lei | 1.535 lei | 1 | 66.231 lei | 3.530 lei | 62.701 lei |
| 2021 | 50.800 lei | 12.028 lei | 1 | 85.407 lei | 3.188 lei | 82.219 lei |
| 2020 | 51.300 lei | 14.009 lei | 1 | 73.399 lei | 3.208 lei | 70.191 lei |
| 2019 | 59.000 lei | 21.652 lei | 1 | 59.427 lei | 3.245 lei | 56.182 lei |
| 2018 | 45.000 lei | 21.234 lei | 1 | 36.582 lei | 2.052 lei | 34.530 lei |
| 2017 | 18.100 lei | 8.577 lei | 1 | 15.153 lei | 1.857 lei | 13.296 lei |
| 2016 | 13.474 lei | -3.511 lei | — | 5.299 lei | 580 lei | 4.719 lei |
| 2015 | 28.907 lei | 11.115 lei | — | 14.958 lei | 6.728 lei | 8.230 lei |
| 2014 | 1.236 lei | 1.199 lei | — | 1.602 lei | 4.487 lei | -2.885 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 366 lei | 4.450 lei | -4.084 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 366 lei | 4.450 lei | -4.084 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 366 lei | 4.450 lei | -4.084 lei |
| 2010 | — | — | — | 366 lei | 4.450 lei | -4.084 lei |
| 2009 | 450 lei | -2.807 lei | 1 | 366 lei | 4.450 lei | -4.084 lei |
| 2008 | — | -1.477 lei | — | 773 lei | 2.050 lei | -1.277 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.800 lei
- Venituri totale
- 61.800 lei
- Cheltuieli totale
- 73.136 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.336 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.942 lei
- Active imobilizate
- 4.750 lei
- Active circulante
- 47.002 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.155 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.847 lei
- Datorii
- 4.692 lei
- Capitaluri
- 47.060 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.900 lei
- Venituri totale
- 56.900 lei
- Cheltuieli totale
- 60.040 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.140 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.698 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.745 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240 lei
- Datorii
- 4.742 lei
- Capitaluri
- 59.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.550 lei
- Venituri totale
- 47.550 lei
- Cheltuieli totale
- 45.563 lei
- Profit brut
- 1.987 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.231 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.726 lei
- Datorii
- 3.530 lei
- Capitaluri
- 62.701 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.800 lei
- Venituri totale
- 50.800 lei
- Cheltuieli totale
- 38.274 lei
- Profit brut
- 12.526 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.028 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 83.505 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.902 lei
- Datorii
- 3.188 lei
- Capitaluri
- 82.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.300 lei
- Venituri totale
- 51.300 lei
- Cheltuieli totale
- 36.816 lei
- Profit brut
- 14.484 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.009 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 73.399 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.144 lei
- Datorii
- 3.208 lei
- Capitaluri
- 70.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.000 lei
- Venituri totale
- 59.000 lei
- Cheltuieli totale
- 36.758 lei
- Profit brut
- 22.242 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.652 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.427 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.172 lei
- Datorii
- 3.245 lei
- Capitaluri
- 56.182 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.000 lei
- Venituri totale
- 45.000 lei
- Cheltuieli totale
- 23.316 lei
- Profit brut
- 21.684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.582 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.327 lei
- Datorii
- 2.052 lei
- Capitaluri
- 34.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.100 lei
- Venituri totale
- 18.100 lei
- Cheltuieli totale
- 9.132 lei
- Profit brut
- 8.968 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.577 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.153 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.898 lei
- Datorii
- 1.857 lei
- Capitaluri
- 13.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.474 lei
- Venituri totale
- 13.474 lei
- Cheltuieli totale
- 16.686 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.212 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.511 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.299 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.044 lei
- Datorii
- 580 lei
- Capitaluri
- 4.719 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.907 lei
- Venituri totale
- 28.907 lei
- Cheltuieli totale
- 16.925 lei
- Profit brut
- 11.982 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.115 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.958 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.703 lei
- Datorii
- 6.728 lei
- Capitaluri
- 8.230 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.236 lei
- Venituri totale
- 1.236 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 1.236 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.199 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.602 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.491 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111 lei
- Datorii
- 4.487 lei
- Capitaluri
- -2.885 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111 lei
- Datorii
- 4.450 lei
- Capitaluri
- -4.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111 lei
- Datorii
- 4.450 lei
- Capitaluri
- -4.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111 lei
- Datorii
- 4.450 lei
- Capitaluri
- -4.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111 lei
- Datorii
- 4.450 lei
- Capitaluri
- -4.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 450 lei
- Venituri totale
- 450 lei
- Cheltuieli totale
- 3.257 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 2.807 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.807 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 366 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 255 lei
- Casa și conturi la bănci
- 111 lei
- Datorii
- 4.450 lei
- Capitaluri
- -4.084 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 1.477 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.477 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.477 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 773 lei
- Stocuri
- 373 lei
- Creanțe
- 140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 260 lei
- Datorii
- 2.050 lei
- Capitaluri
- -1.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (8)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului