OUTLET COSTUME S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Piatra Neamț, înmatriculată la 25 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- OUTLET COSTUME S.R.L.
- CUI
- 45859469
- Nr. înmatriculare
- J2022000366274
- EUID
- ROONRC.J2022000366274
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- ROZELOR, nr. 5, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Localitate
- Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Cod poștal
- 610227
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NISTOR IONUŢ-ORLANDO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 59 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4771, județul Neamț, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 1.710 din 10.171 în tot județul, și locul 2.094 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.361.248 lei | 288.050 lei | 3 | 761.148 lei | 471.816 lei | 289.489 lei |
| 2024 | 1.325.058 lei | 302.322 lei | 1 | 597.777 lei | 96.798 lei | 500.979 lei |
| 2023 | 1.039.616 lei | 198.457 lei | 3 | 539.003 lei | 340.346 lei | 198.657 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.361.248 lei
- Venituri totale
- 1.716.464 lei
- Cheltuieli totale
- 1.384.671 lei
- Profit brut
- 331.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 288.050 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.257 lei
- Active circulante
- 725.891 lei
- Stocuri
- 345.213 lei
- Creanțe
- 309.889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.789 lei
- Datorii
- 471.816 lei
- Capitaluri
- 289.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.325.058 lei
- Venituri totale
- 1.326.558 lei
- Cheltuieli totale
- 982.933 lei
- Profit brut
- 343.625 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 302.322 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 48.207 lei
- Active circulante
- 549.570 lei
- Stocuri
- 419.338 lei
- Creanțe
- 82.204 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.028 lei
- Datorii
- 96.798 lei
- Capitaluri
- 500.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.039.616 lei
- Venituri totale
- 1.039.718 lei
- Cheltuieli totale
- 807.749 lei
- Profit brut
- 231.969 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 198.457 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.707 lei
- Active circulante
- 487.296 lei
- Stocuri
- 291.520 lei
- Creanțe
- 42.046 lei
- Casa și conturi la bănci
- 153.730 lei
- Datorii
- 340.346 lei
- Capitaluri
- 198.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului