OTMAD COM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Turburea, Comuna Turburea, înmatriculată la 14 august 2019.
Identitate
- Denumire legală
- OTMAD COM S.R.L.
- CUI
- 6126440
- Nr. înmatriculare
- J18/1052/2019
- EUID
- ROONRC.J18/1052/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 august 2019
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 160, Sat Turburea, Comuna Turburea, Gorj
- Localitate
- Sat Turburea, Comuna Turburea, Gorj
- Cod poștal
- 217515
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 sept)
- Inactiv fiscal
- da (din 25 aug)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 03.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ŞOROP MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Gorj.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 159.876 lei | 128.312 lei | 31.564 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 159.876 lei | 128.312 lei | 31.564 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 159.876 lei | 128.312 lei | 31.564 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 159.876 lei | 128.312 lei | 31.564 lei |
| 2021 | — | -143 lei | — | 159.876 lei | 128.312 lei | 31.564 lei |
| 2020 | — | -143 lei | — | 160.019 lei | 128.312 lei | 31.707 lei |
| 2019 | — | -641 lei | — | 160.162 lei | 128.312 lei | 31.850 lei |
| 2018 | — | -800 lei | — | 131.029 lei | 126.312 lei | 4.717 lei |
| 2017 | — | -1.094 lei | — | 131.229 lei | 125.712 lei | 5.517 lei |
| 2016 | — | -1.153 lei | — | 131.324 lei | 124.713 lei | 6.611 lei |
| 2015 | — | -50 lei | 0 | 131.476 lei | 123.713 lei | 7.763 lei |
| 2014 | 0 lei | -7.737 lei | 1 | 131.526 lei | 123.713 lei | 7.813 lei |
| 2013 | 27.101 lei | -12.323 lei | 1 | 137.696 lei | 122.145 lei | 15.551 lei |
| 2012 | 81.212 lei | -4.404 lei | 3 | 105.131 lei | 105.160 lei | -29 lei |
| 2011 | 90.029 lei | -18.325 lei | 3 | 99.899 lei | 95.525 lei | 4.374 lei |
| 2010 | 65.717 lei | -8.538 lei | 1 | 96.372 lei | 73.672 lei | 22.700 lei |
| 2009 | 56.363 lei | -9.667 lei | 2 | 103.528 lei | 72.291 lei | 31.237 lei |
| 2008 | 103.845 lei | -16.747 lei | 3 | 108.830 lei | 67.925 lei | 40.905 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.138 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.138 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.138 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.138 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143 lei
- Active imobilizate
- 76.138 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 143 lei
- Active imobilizate
- 76.281 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.707 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 641 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 641 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 641 lei
- Active imobilizate
- 76.424 lei
- Active circulante
- 83.738 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.065 lei
- Datorii
- 128.312 lei
- Capitaluri
- 31.850 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 800 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 800 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 800 lei
- Active imobilizate
- 48.268 lei
- Active circulante
- 82.761 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88 lei
- Datorii
- 126.312 lei
- Capitaluri
- 4.717 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.094 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.094 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.094 lei
- Active imobilizate
- 48.268 lei
- Active circulante
- 82.961 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 288 lei
- Datorii
- 125.712 lei
- Capitaluri
- 5.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.153 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.153 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.153 lei
- Active imobilizate
- 48.268 lei
- Active circulante
- 83.056 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 383 lei
- Datorii
- 124.713 lei
- Capitaluri
- 6.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 50 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50 lei
- Active imobilizate
- 48.268 lei
- Active circulante
- 83.208 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 535 lei
- Datorii
- 123.713 lei
- Capitaluri
- 7.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.737 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.737 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.737 lei
- Active imobilizate
- 48.268 lei
- Active circulante
- 83.258 lei
- Stocuri
- 82.610 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 585 lei
- Datorii
- 123.713 lei
- Capitaluri
- 7.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 27.101 lei
- Venituri totale
- 32.077 lei
- Cheltuieli totale
- 43.669 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.592 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.323 lei
- Active imobilizate
- 48.268 lei
- Active circulante
- 89.428 lei
- Stocuri
- 89.289 lei
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76 lei
- Datorii
- 122.145 lei
- Capitaluri
- 15.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 81.212 lei
- Venituri totale
- 92.587 lei
- Cheltuieli totale
- 96.991 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.404 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.404 lei
- Active imobilizate
- 23.069 lei
- Active circulante
- 82.062 lei
- Stocuri
- 81.935 lei
- Creanțe
- 22 lei
- Casa și conturi la bănci
- 105 lei
- Datorii
- 105.160 lei
- Capitaluri
- -29 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 90.029 lei
- Venituri totale
- 90.432 lei
- Cheltuieli totale
- 108.757 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.325 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.325 lei
- Active imobilizate
- 20.365 lei
- Active circulante
- 79.534 lei
- Stocuri
- 79.292 lei
- Creanțe
- 22 lei
- Casa și conturi la bănci
- 220 lei
- Datorii
- 95.525 lei
- Capitaluri
- 4.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 65.717 lei
- Venituri totale
- 68.241 lei
- Cheltuieli totale
- 73.554 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 5.313 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 8.538 lei
- Active imobilizate
- 20.365 lei
- Active circulante
- 76.007 lei
- Stocuri
- 75.882 lei
- Creanțe
- 23 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102 lei
- Datorii
- 73.672 lei
- Capitaluri
- 22.700 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 56.363 lei
- Venituri totale
- 62.952 lei
- Cheltuieli totale
- 69.752 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 6.800 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 9.667 lei
- Active imobilizate
- 17.937 lei
- Active circulante
- 85.591 lei
- Stocuri
- 85.021 lei
- Creanțe
- 18 lei
- Casa și conturi la bănci
- 552 lei
- Datorii
- 72.291 lei
- Capitaluri
- 31.237 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 103.845 lei
- Venituri totale
- 103.845 lei
- Cheltuieli totale
- 120.592 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 16.747 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 16.747 lei
- Active imobilizate
- 18.487 lei
- Active circulante
- 90.343 lei
- Stocuri
- 84.258 lei
- Creanțe
- 4.427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.658 lei
- Datorii
- 67.925 lei
- Capitaluri
- 40.905 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (8)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2002
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
1996
- Înregistrare în scopuri de TVA