OSTVET CAB FARM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ostrov, Comuna Ostrov, înmatriculată la 22 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- OSTVET CAB FARM S.R.L.
- CUI
- 45680578
- Nr. înmatriculare
- J2022000104364
- EUID
- ROONRC.J2022000104364
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- EROILOR, nr. 32, Sat Ostrov, Comuna Ostrov, Tulcea
- Localitate
- Sat Ostrov, Comuna Ostrov, Tulcea
- Cod poștal
- 827175
Contact
- Telefon
- 0754 283 354
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COTOS TEODOR MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 28 din 40 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Tulcea, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 2.641 din 5.318 în tot județul, și locul 1.428 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 385%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 229.637 lei | 58.593 lei | 2 | 116.944 lei | 20.434 lei | 96.510 lei |
| 2024 | 47.325 lei | 41.393 lei | 3 | 55.278 lei | 17.361 lei | 37.917 lei |
| 2023 | 165.801 lei | 28.211 lei | 3 | 6.167 lei | 9.643 lei | -3.476 lei |
| 2022 | 10.379 lei | -21.559 lei | 2 | 2.467 lei | 23.826 lei | -21.359 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.637 lei
- Venituri totale
- 229.637 lei
- Cheltuieli totale
- 159.050 lei
- Profit brut
- 70.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.593 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 116.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 81.964 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.980 lei
- Datorii
- 20.434 lei
- Capitaluri
- 96.510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 47.325 lei
- Venituri totale
- 157.325 lei
- Cheltuieli totale
- 108.234 lei
- Profit brut
- 49.091 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.393 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.278 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 278 lei
- Datorii
- 17.361 lei
- Capitaluri
- 37.917 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.801 lei
- Venituri totale
- 165.801 lei
- Cheltuieli totale
- 137.032 lei
- Profit brut
- 28.769 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.211 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.167 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.354 lei
- Datorii
- 9.643 lei
- Capitaluri
- -3.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 7500 · Activități veterinare (Rev.2, recodificat în 7500, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului