OSCAR ENTERTAINMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ciofliceni, Comuna Snagov, înmatriculată la 15 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- OSCAR ENTERTAINMENT S.R.L.
- CUI
- 36745040
- Nr. înmatriculare
- J2016004599235
- EUID
- ROONRC.J2016004599235
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- CIOFLICENI, nr. 115A, Camera 2, Sat Ciofliceni, Comuna Snagov, Ilfov
- Localitate
- Sat Ciofliceni, Comuna Snagov, Ilfov
- Cod poștal
- 77166
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 8 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SACAGIU MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 82 din 99 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Ilfov, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 34.234 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.179 lei | -1.727 lei | 1 | 12.368 lei | 166.018 lei | -153.595 lei |
| 2024 | 49.823 lei | -33.069 lei | 1 | 14.621 lei | 166.656 lei | -151.868 lei |
| 2023 | 62.679 lei | -31.850 lei | 2 | 26.239 lei | 145.259 lei | -118.799 lei |
| 2022 | 40.215 lei | -34.381 lei | 2 | 28.989 lei | 116.358 lei | -86.949 lei |
| 2021 | 6.308 lei | -57.867 lei | 1 | 39.963 lei | 92.901 lei | -52.568 lei |
| 2020 | 2.521 lei | 400 lei | — | 5.986 lei | 687 lei | 5.299 lei |
| 2019 | 58.951 lei | 2.789 lei | 1 | 6.842 lei | 1.943 lei | 4.899 lei |
| 2018 | 51.534 lei | 123 lei | 1 | 9.887 lei | 7.778 lei | 2.109 lei |
| 2017 | 41.320 lei | 1.964 lei | 1 | 6.332 lei | 3.404 lei | 2.968 lei |
| 2016 | 4.000 lei | 1.528 lei | — | 10.917 lei | 1.189 lei | 1.728 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.179 lei
- Venituri totale
- 33.669 lei
- Cheltuieli totale
- 35.396 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.727 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.727 lei
- Active imobilizate
- 5.900 lei
- Active circulante
- 6.468 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.527 lei
- Casa și conturi la bănci
- 941 lei
- Datorii
- 166.018 lei
- Capitaluri
- -153.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.823 lei
- Venituri totale
- 49.823 lei
- Cheltuieli totale
- 81.396 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.573 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.069 lei
- Active imobilizate
- 7.777 lei
- Active circulante
- 6.844 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.459 lei
- Casa și conturi la bănci
- 385 lei
- Datorii
- 166.656 lei
- Capitaluri
- -151.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.679 lei
- Venituri totale
- 63.468 lei
- Cheltuieli totale
- 94.684 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.216 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.850 lei
- Active imobilizate
- 9.654 lei
- Active circulante
- 16.585 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.647 lei
- Datorii
- 145.259 lei
- Capitaluri
- -118.799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.215 lei
- Venituri totale
- 40.459 lei
- Cheltuieli totale
- 74.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33.977 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.381 lei
- Active imobilizate
- 12.105 lei
- Active circulante
- 16.884 lei
- Stocuri
- 2.888 lei
- Creanțe
- 12.721 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.275 lei
- Datorii
- 116.358 lei
- Capitaluri
- -86.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.308 lei
- Venituri totale
- 6.308 lei
- Cheltuieli totale
- 64.112 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.804 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.867 lei
- Active imobilizate
- 14.556 lei
- Active circulante
- 25.407 lei
- Stocuri
- 2.107 lei
- Creanțe
- 9.335 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.965 lei
- Datorii
- 92.901 lei
- Capitaluri
- -52.568 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.521 lei
- Venituri totale
- 9.216 lei
- Cheltuieli totale
- 8.547 lei
- Profit brut
- 669 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 400 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.722 lei
- Active circulante
- 4.264 lei
- Stocuri
- 1.988 lei
- Creanțe
- 405 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.871 lei
- Datorii
- 687 lei
- Capitaluri
- 5.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.951 lei
- Venituri totale
- 62.451 lei
- Cheltuieli totale
- 58.968 lei
- Profit brut
- 3.483 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.789 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.336 lei
- Active circulante
- 4.506 lei
- Stocuri
- 1.988 lei
- Creanțe
- 2.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99 lei
- Datorii
- 1.943 lei
- Capitaluri
- 4.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.534 lei
- Venituri totale
- 51.534 lei
- Cheltuieli totale
- 50.895 lei
- Profit brut
- 639 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.910 lei
- Active circulante
- 6.977 lei
- Stocuri
- 1.988 lei
- Creanțe
- 3.511 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.478 lei
- Datorii
- 7.778 lei
- Capitaluri
- 2.109 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.320 lei
- Venituri totale
- 41.320 lei
- Cheltuieli totale
- 38.784 lei
- Profit brut
- 2.536 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.964 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.484 lei
- Active circulante
- 2.848 lei
- Stocuri
- 1.988 lei
- Creanțe
- 738 lei
- Casa și conturi la bănci
- 122 lei
- Datorii
- 3.404 lei
- Capitaluri
- 2.968 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 4.000 lei
- Cheltuieli totale
- 2.188 lei
- Profit brut
- 1.812 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.917 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.917 lei
- Datorii
- 1.189 lei
- Capitaluri
- 1.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9623 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului