ORTHOPRIME.DC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 31 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ORTHOPRIME.DC S.R.L.
- CUI
- 40532384
- Nr. înmatriculare
- J8/415/2019
- EUID
- ROONRC.J8/415/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- EGRETEI, nr. 2, et. parter, ap. 10, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VARTOLOMEI AUREL-CLAUDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 90 din 416 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Brașov, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 5.701 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 803.985 lei | 297.676 lei | 1 | 656.442 lei | 362.613 lei | 298.762 lei |
| 2024 | 578.975 lei | 317.249 lei | 1 | 335.716 lei | 18.209 lei | 318.086 lei |
| 2023 | 358.326 lei | 49.951 lei | 1 | 80.230 lei | 29.673 lei | 50.557 lei |
| 2022 | 243.371 lei | 134.996 lei | 1 | 245.305 lei | 45.734 lei | 197.183 lei |
| 2021 | 153.902 lei | 59.320 lei | — | 130.561 lei | 9.094 lei | 121.467 lei |
| 2020 | 107.980 lei | 57.428 lei | — | 62.972 lei | 825 lei | 62.147 lei |
| 2019 | 32.932 lei | 6.719 lei | — | 8.202 lei | 1.283 lei | 6.919 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 803.985 lei
- Venituri totale
- 805.024 lei
- Cheltuieli totale
- 486.111 lei
- Profit brut
- 318.913 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 297.676 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 310.266 lei
- Active circulante
- 346.176 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 267.980 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.196 lei
- Datorii
- 362.613 lei
- Capitaluri
- 298.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 578.975 lei
- Venituri totale
- 579.685 lei
- Cheltuieli totale
- 247.159 lei
- Profit brut
- 332.526 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 317.249 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.528 lei
- Active circulante
- 322.188 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 281.564 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.624 lei
- Datorii
- 18.209 lei
- Capitaluri
- 318.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 358.326 lei
- Venituri totale
- 361.787 lei
- Cheltuieli totale
- 308.535 lei
- Profit brut
- 53.252 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.516 lei
- Active circulante
- 63.714 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.303 lei
- Datorii
- 29.673 lei
- Capitaluri
- 50.557 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.371 lei
- Venituri totale
- 250.922 lei
- Cheltuieli totale
- 111.547 lei
- Profit brut
- 139.375 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.418 lei
- Active circulante
- 232.887 lei
- Stocuri
- 2.850 lei
- Creanțe
- 33.154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 196.883 lei
- Datorii
- 45.734 lei
- Capitaluri
- 197.183 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.902 lei
- Venituri totale
- 154.293 lei
- Cheltuieli totale
- 90.673 lei
- Profit brut
- 63.620 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.320 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.381 lei
- Active circulante
- 116.180 lei
- Stocuri
- 1.026 lei
- Creanțe
- 5.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.906 lei
- Datorii
- 9.094 lei
- Capitaluri
- 121.467 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.980 lei
- Venituri totale
- 107.980 lei
- Cheltuieli totale
- 47.428 lei
- Profit brut
- 60.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.428 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.578 lei
- Active circulante
- 52.394 lei
- Stocuri
- 2.856 lei
- Creanțe
- -2.642 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.180 lei
- Datorii
- 825 lei
- Capitaluri
- 62.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.932 lei
- Venituri totale
- 32.932 lei
- Cheltuieli totale
- 25.225 lei
- Profit brut
- 7.707 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.719 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10 lei
- Active circulante
- 8.192 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- -7.220 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.412 lei
- Datorii
- 1.283 lei
- Capitaluri
- 6.919 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului