ORTHO REHAB CENTER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bănești, Comuna Bănești, înmatriculată la 24 octombrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ORTHO REHAB CENTER SRL
- CUI
- 36665803
- Nr. înmatriculare
- J2016001878298
- EUID
- ROONRC.J2016001878298
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 octombrie 2016
Sediu social
- Adresă
- Aurel Vlaicu, nr. 953, Sat Bănești, Comuna Bănești, Prahova
- Localitate
- Sat Bănești, Comuna Bănești, Prahova
- Cod poștal
- 107050
Contact
- Telefon
- 0723 181 059
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 28 februarie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.10.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHERGHICEANU BOGDAN ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 89 din 119 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Prahova, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 17.094 din 21.660 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.720 lei | 1.867 lei | — | 40.428 lei | 0 lei | 40.428 lei |
| 2024 | 113.540 lei | 46.422 lei | — | 140.854 lei | 4.573 lei | 136.281 lei |
| 2023 | 150.600 lei | 39.623 lei | — | 122.259 lei | 0 lei | 122.259 lei |
| 2022 | 148.654 lei | 97.376 lei | — | 129.163 lei | 30.327 lei | 98.836 lei |
| 2021 | 155.481 lei | 142.411 lei | — | 175.651 lei | 1.692 lei | 173.959 lei |
| 2020 | 12.765 lei | 10.055 lei | 1 | 59.929 lei | 28.381 lei | 31.548 lei |
| 2019 | 22.720 lei | 5.132 lei | 1 | 49.198 lei | 27.704 lei | 21.494 lei |
| 2018 | 49.611 lei | 13.961 lei | 1 | 42.473 lei | 26.112 lei | 16.361 lei |
| 2017 | 48.673 lei | 2.903 lei | 1 | 25.889 lei | 23.489 lei | 2.400 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.720 lei
- Venituri totale
- 57.025 lei
- Cheltuieli totale
- 53.239 lei
- Profit brut
- 3.786 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.867 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.495 lei
- Active circulante
- 28.933 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.817 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.116 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 40.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.540 lei
- Venituri totale
- 119.499 lei
- Cheltuieli totale
- 63.901 lei
- Profit brut
- 55.598 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.422 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.663 lei
- Active circulante
- 101.191 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.191 lei
- Datorii
- 4.573 lei
- Capitaluri
- 136.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 150.600 lei
- Venituri totale
- 150.600 lei
- Cheltuieli totale
- 103.349 lei
- Profit brut
- 47.251 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.623 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.622 lei
- Active circulante
- 59.637 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 53.916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.721 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 122.259 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8695 · Activități de fizioterapie (CAEN Rev.3)
- 8696 · Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (Rev.2, recodificat în 8695, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului