ORTHO PLUS CONFORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 4 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ORTHO PLUS CONFORT S.R.L.
- CUI
- 46596441
- Nr. înmatriculare
- J2022004771122
- EUID
- ROONRC.J2022004771122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 august 2022
Sediu social
- Adresă
- NARCISELOR, nr. 43A, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOMOIAGĂ RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 60 din 74 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4774, județul Cluj, peste 20% dintre firmele clasei. Locul 27.227 din 42.640 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116.875 lei | 21.916 lei | — | 35.411 lei | 87.367 lei | -51.956 lei |
| 2024 | — | -2.311 lei | — | 7.438 lei | 81.310 lei | -73.872 lei |
| 2023 | 86.151 lei | -30.391 lei | — | 8.258 lei | 79.819 lei | -71.561 lei |
| 2022 | 5.242 lei | -41.370 lei | — | 82.007 lei | 123.533 lei | -41.170 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.875 lei
- Venituri totale
- 116.888 lei
- Cheltuieli totale
- 94.972 lei
- Profit brut
- 21.916 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.916 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.411 lei
- Stocuri
- 10.516 lei
- Creanțe
- 9.104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.791 lei
- Datorii
- 87.367 lei
- Capitaluri
- -51.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.311 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.311 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.311 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116 lei
- Datorii
- 81.310 lei
- Capitaluri
- -73.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.151 lei
- Venituri totale
- 86.924 lei
- Cheltuieli totale
- 117.315 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 30.391 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.391 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.258 lei
- Stocuri
- 10 lei
- Creanțe
- 7.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 926 lei
- Datorii
- 79.819 lei
- Capitaluri
- -71.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.242 lei
- Venituri totale
- 5.242 lei
- Cheltuieli totale
- 46.455 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.213 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.370 lei
- Active imobilizate
- 3.447 lei
- Active circulante
- 78.560 lei
- Stocuri
- 65.847 lei
- Creanțe
- 7.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.391 lei
- Datorii
- 123.533 lei
- Capitaluri
- -41.170 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului