ORAL SURGERY CLINIC SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 15 octombrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- ORAL SURGERY CLINIC SRL
- CUI
- 35130879
- Nr. înmatriculare
- J40/12638/2015
- EUID
- ROONRC.J40/12638/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 octombrie 2015
Sediu social
- Adresă
- CALEA 13 SEPTEMBRIE, nr. 102, bl. 48A, SUPANTA,CAMERA 1, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.10.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KAHN ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.615 din 2.348 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, municipiul București, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 86.050 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 23%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.744 lei | 59.210 lei | 1 | 106.406 lei | 16.747 lei | 89.659 lei |
| 2024 | 177.396 lei | 113.248 lei | 1 | 158.400 lei | 11.284 lei | 147.116 lei |
| 2023 | 133.135 lei | 71.113 lei | 1 | 190.988 lei | 87.120 lei | 103.868 lei |
| 2022 | 98.561 lei | 68.642 lei | 1 | 75.129 lei | 6.287 lei | 68.842 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 135.744 lei
- Venituri totale
- 139.802 lei
- Cheltuieli totale
- 76.481 lei
- Profit brut
- 63.321 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.210 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 106.406 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 106.406 lei
- Datorii
- 16.747 lei
- Capitaluri
- 89.659 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 177.396 lei
- Venituri totale
- 177.396 lei
- Cheltuieli totale
- 59.199 lei
- Profit brut
- 118.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 113.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 158.400 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 158.400 lei
- Datorii
- 11.284 lei
- Capitaluri
- 147.116 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.135 lei
- Venituri totale
- 133.135 lei
- Cheltuieli totale
- 60.691 lei
- Profit brut
- 72.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 190.988 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.988 lei
- Datorii
- 87.120 lei
- Capitaluri
- 103.868 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.561 lei
- Venituri totale
- 98.561 lei
- Cheltuieli totale
- 28.953 lei
- Profit brut
- 69.608 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.642 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.129 lei
- Datorii
- 6.287 lei
- Capitaluri
- 68.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2015
- Înmatriculare la registrul comerțului