OPUS TEMPORAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, înmatriculată la 10 august 2015.
Identitate
- Denumire legală
- OPUS TEMPORAR S.R.L.
- CUI
- 34870011
- Nr. înmatriculare
- J33/715/2015
- EUID
- ROONRC.J33/715/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 august 2015
Sediu social
- Adresă
- nr. 391, Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, Suceava
- Localitate
- Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, Suceava
- Cod poștal
- 727353
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.08.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LEUCĂ VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Suceava.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -53.043 lei | — | 778.514 lei | 0 lei | 778.514 lei |
| 2024 | 51.946 lei | -16.729 lei | — | 844.552 lei | 12.995 lei | 831.557 lei |
| 2023 | 1.131.271 lei | -46.426 lei | — | 1.332.530 lei | 0 lei | 1.332.530 lei |
| 2022 | 931.052 lei | 17.759 lei | — | 1.387.281 lei | 0 lei | 1.387.281 lei |
| 2021 | 1.671.418 lei | 186.847 lei | 32 | 1.433.071 lei | 63.549 lei | 1.369.522 lei |
| 2020 | 1.853.575 lei | 154.444 lei | 44 | 1.455.928 lei | 273.253 lei | 1.182.675 lei |
| 2019 | 12.531.658 lei | 522.492 lei | 102 | 3.522.046 lei | 2.493.815 lei | 1.028.231 lei |
| 2018 | 14.600.037 lei | 483.749 lei | 127 | 1.176.459 lei | 618.212 lei | 558.247 lei |
| 2017 | 7.853.820 lei | 591.453 lei | 24 | 981.207 lei | 325.256 lei | 655.951 lei |
| 2016 | 64.000 lei | 14.498 lei | 3 | 231.987 lei | 167.489 lei | 64.498 lei |
| 2015 | 80.000 lei | 71.536 lei | 4 | 128.606 lei | 7.070 lei | 121.536 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 53.043 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.043 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 53.043 lei
- Active imobilizate
- 323.917 lei
- Active circulante
- 454.597 lei
- Stocuri
- 123.574 lei
- Creanțe
- 306.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.875 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 778.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.946 lei
- Venituri totale
- 51.946 lei
- Cheltuieli totale
- 68.675 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.729 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.729 lei
- Active imobilizate
- 372.556 lei
- Active circulante
- 471.996 lei
- Stocuri
- 123.574 lei
- Creanțe
- 305.312 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.110 lei
- Datorii
- 12.995 lei
- Capitaluri
- 831.557 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.131.271 lei
- Venituri totale
- 1.142.366 lei
- Cheltuieli totale
- 1.179.513 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.147 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.426 lei
- Active imobilizate
- 421.196 lei
- Active circulante
- 911.334 lei
- Stocuri
- 147.369 lei
- Creanțe
- 561.271 lei
- Casa și conturi la bănci
- 202.694 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 1.332.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 931.052 lei
- Venituri totale
- 934.630 lei
- Cheltuieli totale
- 909.243 lei
- Profit brut
- 25.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.759 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 478.602 lei
- Active circulante
- 908.679 lei
- Stocuri
- 92.771 lei
- Creanțe
- 762.089 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.819 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 1.387.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.671.418 lei
- Venituri totale
- 1.879.328 lei
- Cheltuieli totale
- 1.661.049 lei
- Profit brut
- 218.279 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 186.847 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 554.601 lei
- Active circulante
- 878.470 lei
- Stocuri
- 365.084 lei
- Creanțe
- 339.230 lei
- Casa și conturi la bănci
- 174.156 lei
- Datorii
- 63.549 lei
- Capitaluri
- 1.369.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 32
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.853.575 lei
- Venituri totale
- 1.853.669 lei
- Cheltuieli totale
- 1.670.098 lei
- Profit brut
- 183.571 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.444 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 619.081 lei
- Active circulante
- 836.847 lei
- Stocuri
- 330.665 lei
- Creanțe
- 471.376 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.806 lei
- Datorii
- 273.253 lei
- Capitaluri
- 1.182.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 44
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.531.658 lei
- Venituri totale
- 12.560.801 lei
- Cheltuieli totale
- 11.937.533 lei
- Profit brut
- 623.268 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 522.492 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 440.050 lei
- Active circulante
- 3.081.996 lei
- Stocuri
- 435.372 lei
- Creanțe
- 1.206.254 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.440.370 lei
- Datorii
- 2.493.815 lei
- Capitaluri
- 1.028.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 102
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.600.037 lei
- Venituri totale
- 14.617.646 lei
- Cheltuieli totale
- 14.073.925 lei
- Profit brut
- 543.721 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 483.749 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 455.162 lei
- Active circulante
- 721.297 lei
- Stocuri
- 2.754 lei
- Creanțe
- 491.003 lei
- Casa și conturi la bănci
- 227.540 lei
- Datorii
- 618.212 lei
- Capitaluri
- 558.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 127
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.853.820 lei
- Venituri totale
- 7.862.255 lei
- Cheltuieli totale
- 7.177.434 lei
- Profit brut
- 684.821 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 591.453 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 981.207 lei
- Stocuri
- 272.541 lei
- Creanțe
- 479.045 lei
- Casa și conturi la bănci
- 229.621 lei
- Datorii
- 325.256 lei
- Capitaluri
- 655.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 24
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.000 lei
- Venituri totale
- 64.026 lei
- Cheltuieli totale
- 48.888 lei
- Profit brut
- 15.138 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 231.987 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 231.987 lei
- Datorii
- 167.489 lei
- Capitaluri
- 64.498 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.000 lei
- Venituri totale
- 80.000 lei
- Cheltuieli totale
- 6.064 lei
- Profit brut
- 73.936 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.536 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 128.606 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.606 lei
- Datorii
- 7.070 lei
- Capitaluri
- 121.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului