OPTIMUM HEALTH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Snagov, Comuna Snagov, înmatriculată la 3 august 2023.
Identitate
- Denumire legală
- OPTIMUM HEALTH S.R.L.
- CUI
- 48586207
- Nr. înmatriculare
- J2023014396408
- EUID
- ROONRC.J2023014396408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 august 2023
Sediu social
- Adresă
- PLOPILOR, nr. 4, camera nr. 1, Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov
- Localitate
- Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov
- Cod poștal
- 11753
Contact
- Telefon
- 0749 754 479
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 13 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 21.07.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ȚIGLIȘ MIRELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 170 din 406 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Ilfov, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 16.727 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 153%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 356.254 lei | 109.814 lei | 1 | 250.929 lei | 140.452 lei | 110.477 lei |
| 2024 | 140.665 lei | 423 lei | 1 | 18.373 lei | 17.756 lei | 663 lei |
| 2023 | 31.356 lei | 7.475 lei | 1 | 14.327 lei | 6.652 lei | 7.675 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 356.254 lei
- Venituri totale
- 356.318 lei
- Cheltuieli totale
- 225.441 lei
- Profit brut
- 130.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.814 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.675 lei
- Active circulante
- 97.254 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 95.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.929 lei
- Datorii
- 140.452 lei
- Capitaluri
- 110.477 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 140.665 lei
- Venituri totale
- 140.666 lei
- Cheltuieli totale
- 136.108 lei
- Profit brut
- 4.558 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.373 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.073 lei
- Datorii
- 17.756 lei
- Capitaluri
- 663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.356 lei
- Venituri totale
- 31.361 lei
- Cheltuieli totale
- 23.578 lei
- Profit brut
- 7.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.475 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 709 lei
- Active circulante
- 13.618 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.618 lei
- Datorii
- 6.652 lei
- Capitaluri
- 7.675 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.3)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului