OPRIS INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 26 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- OPRIS INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 44803087
- Nr. înmatriculare
- J2021004083127
- EUID
- ROONRC.J2021004083127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 august 2021
Sediu social
- Adresă
- CORNELIU COPOSU, nr. 171, bl. C2, et. 4, ap. 79, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400228
Contact
- Telefon
- 0757 481 856
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 decembrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OPRIȘ ANA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 105 din 115 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4782, județul Cluj, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 37.227 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21.555 lei | -46.882 lei | — | 16.894 lei | 63.431 lei | -46.537 lei |
| 2024 | 27.207 lei | 3.500 lei | — | 26.166 lei | 25.951 lei | 345 lei |
| 2023 | 32.060 lei | 7.681 lei | — | 30.511 lei | 33.666 lei | -3.155 lei |
| 2022 | 3.297 lei | -4.688 lei | — | 19.984 lei | 30.832 lei | -10.836 lei |
| 2021 | 299 lei | -6.348 lei | — | 16.208 lei | 22.356 lei | -6.148 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.555 lei
- Venituri totale
- 21.991 lei
- Cheltuieli totale
- 68.873 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 46.882 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.882 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.894 lei
- Stocuri
- 16.859 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35 lei
- Datorii
- 63.431 lei
- Capitaluri
- -46.537 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.207 lei
- Venituri totale
- 43.223 lei
- Cheltuieli totale
- 38.373 lei
- Profit brut
- 4.850 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.500 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.166 lei
- Stocuri
- 20.117 lei
- Creanțe
- 219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.830 lei
- Datorii
- 25.951 lei
- Capitaluri
- 345 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.060 lei
- Venituri totale
- 32.060 lei
- Cheltuieli totale
- 22.671 lei
- Profit brut
- 9.389 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.681 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 30.511 lei
- Stocuri
- 27.879 lei
- Creanțe
- 586 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.046 lei
- Datorii
- 33.666 lei
- Capitaluri
- -3.155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.297 lei
- Venituri totale
- 3.297 lei
- Cheltuieli totale
- 7.886 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.589 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.688 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.984 lei
- Stocuri
- 16.654 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.330 lei
- Datorii
- 30.832 lei
- Capitaluri
- -10.836 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299 lei
- Venituri totale
- 299 lei
- Cheltuieli totale
- 6.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.339 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.348 lei
- Active imobilizate
- 266 lei
- Active circulante
- 15.942 lei
- Stocuri
- 15.548 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 394 lei
- Datorii
- 22.356 lei
- Capitaluri
- -6.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului