OPERATIV SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sebeș, înmatriculată la 18 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- OPERATIV SERVICE S.R.L.
- CUI
- 40325907
- Nr. înmatriculare
- J2018001406017
- EUID
- ROONRC.J2018001406017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- CĂLĂRAȘI, nr. 47, Municipiul Sebeș, Alba
- Localitate
- Municipiul Sebeș, Alba
- Cod poștal
- 515800
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 25 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIBU CARMEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 2 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8001, județul Alba. Locul 2.595 din 10.678 în tot județul, și locul 771 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 721.116 lei | 58.112 lei | 10 | 378.762 lei | 293.109 lei | 85.653 lei |
| 2024 | 728.922 lei | -1.099 lei | 12 | 335.398 lei | 307.857 lei | 27.541 lei |
| 2023 | 623.840 lei | 115.958 lei | 11 | 171.237 lei | 42.597 lei | 128.640 lei |
| 2022 | 821.386 lei | 2.892 lei | 17 | 59.903 lei | 47.221 lei | 12.682 lei |
| 2021 | 824.301 lei | 177.472 lei | 16 | 254.966 lei | 75.176 lei | 179.790 lei |
| 2020 | 672.460 lei | 100.202 lei | 18 | 185.469 lei | 83.151 lei | 102.318 lei |
| 2019 | 433.097 lei | 25.811 lei | 13 | 102.971 lei | 76.854 lei | 26.117 lei |
| 2018 | 570 lei | 106 lei | 0 | 1.228 lei | 922 lei | 306 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 721.116 lei
- Venituri totale
- 721.120 lei
- Cheltuieli totale
- 654.636 lei
- Profit brut
- 66.484 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.112 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 268.645 lei
- Active circulante
- 110.117 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 37.501 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.616 lei
- Datorii
- 293.109 lei
- Capitaluri
- 85.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 728.922 lei
- Venituri totale
- 728.923 lei
- Cheltuieli totale
- 730.022 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.099 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.099 lei
- Active imobilizate
- 268.645 lei
- Active circulante
- 66.753 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 55.751 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.002 lei
- Datorii
- 307.857 lei
- Capitaluri
- 27.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 623.840 lei
- Venituri totale
- 670.699 lei
- Cheltuieli totale
- 550.587 lei
- Profit brut
- 120.112 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.958 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 171.237 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 92.933 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.304 lei
- Datorii
- 42.597 lei
- Capitaluri
- 128.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 821.386 lei
- Venituri totale
- 844.876 lei
- Cheltuieli totale
- 836.201 lei
- Profit brut
- 8.675 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.892 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 59.903 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 57.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.151 lei
- Datorii
- 47.221 lei
- Capitaluri
- 12.682 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 824.301 lei
- Venituri totale
- 874.371 lei
- Cheltuieli totale
- 690.806 lei
- Profit brut
- 183.565 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.472 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 254.966 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 251.570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.396 lei
- Datorii
- 75.176 lei
- Capitaluri
- 179.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 672.460 lei
- Venituri totale
- 708.932 lei
- Cheltuieli totale
- 602.971 lei
- Profit brut
- 105.961 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 100.202 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 185.469 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 166.530 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.939 lei
- Datorii
- 83.151 lei
- Capitaluri
- 102.318 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 433.097 lei
- Venituri totale
- 435.579 lei
- Cheltuieli totale
- 405.436 lei
- Profit brut
- 30.143 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.811 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 102.971 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 74.247 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.724 lei
- Datorii
- 76.854 lei
- Capitaluri
- 26.117 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 570 lei
- Venituri totale
- 570 lei
- Cheltuieli totale
- 447 lei
- Profit brut
- 123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 312 lei
- Active circulante
- 916 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 346 lei
- Datorii
- 922 lei
- Capitaluri
- 306 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8010 · Activități de protecție și gardă (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului