ONLINE PLATFORM SALES & MARKETING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 15 februarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ONLINE PLATFORM SALES & MARKETING SRL
- CUI
- 35646790
- Nr. înmatriculare
- J40/2099/2016
- EUID
- ROONRC.J40/2099/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2016
Sediu social
- Adresă
- DURĂU, nr. 40, BIROUL NR. 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12915
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ENCESCU EMILIAN - ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 693 din 1.927 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, municipiul București, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 78.264 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179.569 lei | 53.227 lei | 1 | 64.539 lei | 9.378 lei | 55.161 lei |
| 2024 | 190.105 lei | 85.003 lei | 1 | 95.033 lei | 9.766 lei | 85.267 lei |
| 2023 | 299.983 lei | 66.186 lei | 1 | 75.092 lei | 8.704 lei | 66.388 lei |
| 2022 | 299.900 lei | 240.294 lei | 0 | 442.483 lei | 201.987 lei | 240.496 lei |
| 2021 | 246.943 lei | 153.880 lei | 0 | 157.816 lei | 2.703 lei | 155.113 lei |
| 2020 | 244.602 lei | 190.500 lei | — | 199.074 lei | 7.345 lei | 191.729 lei |
| 2019 | 117.722 lei | 88.933 lei | 0 | 94.680 lei | 10.401 lei | 84.279 lei |
| 2018 | 20.430 lei | -4.894 lei | 0 | 3.921 lei | 8.575 lei | -4.654 lei |
| 2017 | 211.971 lei | 87.780 lei | 1 | 95.354 lei | 7.334 lei | 88.020 lei |
| 2016 | 203.504 lei | 93.874 lei | 2 | 102.422 lei | 8.348 lei | 94.074 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 179.569 lei
- Venituri totale
- 179.569 lei
- Cheltuieli totale
- 117.896 lei
- Profit brut
- 61.673 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.227 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 64.539 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.120 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.419 lei
- Datorii
- 9.378 lei
- Capitaluri
- 55.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 190.105 lei
- Venituri totale
- 190.105 lei
- Cheltuieli totale
- 89.296 lei
- Profit brut
- 100.809 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.003 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 95.033 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 91.477 lei
- Datorii
- 9.766 lei
- Capitaluri
- 85.267 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.983 lei
- Venituri totale
- 299.983 lei
- Cheltuieli totale
- 230.797 lei
- Profit brut
- 69.186 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.186 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75.092 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 71.185 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.907 lei
- Datorii
- 8.704 lei
- Capitaluri
- 66.388 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 299.900 lei
- Venituri totale
- 299.900 lei
- Cheltuieli totale
- 52.460 lei
- Profit brut
- 247.440 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 240.294 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 442.483 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 218.652 lei
- Casa și conturi la bănci
- 223.831 lei
- Datorii
- 201.987 lei
- Capitaluri
- 240.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 246.943 lei
- Venituri totale
- 246.943 lei
- Cheltuieli totale
- 85.803 lei
- Profit brut
- 161.140 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 153.880 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 157.816 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.238 lei
- Casa și conturi la bănci
- 131.578 lei
- Datorii
- 2.703 lei
- Capitaluri
- 155.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 244.602 lei
- Venituri totale
- 244.602 lei
- Cheltuieli totale
- 46.886 lei
- Profit brut
- 197.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 190.500 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 199.074 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 47.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 151.294 lei
- Datorii
- 7.345 lei
- Capitaluri
- 191.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.722 lei
- Venituri totale
- 117.722 lei
- Cheltuieli totale
- 25.257 lei
- Profit brut
- 92.465 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.933 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 94.680 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 6.171 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.509 lei
- Datorii
- 10.401 lei
- Capitaluri
- 84.279 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.430 lei
- Venituri totale
- 20.431 lei
- Cheltuieli totale
- 24.992 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.561 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.894 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.921 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 384 lei
- Datorii
- 8.575 lei
- Capitaluri
- -4.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 211.971 lei
- Venituri totale
- 211.971 lei
- Cheltuieli totale
- 122.071 lei
- Profit brut
- 89.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.780 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 95.354 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 20.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.665 lei
- Datorii
- 7.334 lei
- Capitaluri
- 88.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 203.504 lei
- Venituri totale
- 203.504 lei
- Cheltuieli totale
- 107.595 lei
- Profit brut
- 95.909 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 102.422 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 18.833 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.589 lei
- Datorii
- 8.348 lei
- Capitaluri
- 94.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului