ONISIM SHOP BOTEZAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ceanu Mic, Comuna Tureni, înmatriculată la 23 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ONISIM SHOP BOTEZAN S.R.L.
- CUI
- 41029683
- Nr. înmatriculare
- J12/1796/2019
- EUID
- ROONRC.J12/1796/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- CEANU MIC, nr. 73, Sat Ceanu Mic, Comuna Tureni, Cluj
- Localitate
- Sat Ceanu Mic, Comuna Tureni, Cluj
- Cod poștal
- 407561
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOTEZAN ONISIM SAMUEL SERGIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38.386 lei | -148.045 lei | 1 | 10.027 lei | 197.460 lei | -187.433 lei |
| 2023 | 98.285 lei | -13.265 lei | 1 | 157.214 lei | 196.603 lei | -39.389 lei |
| 2022 | 109.905 lei | -14.051 lei | 1 | 98.028 lei | 124.121 lei | -26.093 lei |
| 2021 | 98.164 lei | 611 lei | 1 | 71.965 lei | 84.007 lei | -12.042 lei |
| 2020 | 128.557 lei | -7.328 lei | 1 | 50.300 lei | 62.953 lei | -12.653 lei |
| 2019 | 27.752 lei | -5.375 lei | 1 | 26.429 lei | 31.604 lei | -5.175 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.386 lei
- Venituri totale
- 38.386 lei
- Cheltuieli totale
- 186.431 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 148.045 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 148.045 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.027 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.994 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33 lei
- Datorii
- 197.460 lei
- Capitaluri
- -187.433 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.285 lei
- Venituri totale
- 98.285 lei
- Cheltuieli totale
- 111.048 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.763 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.265 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 157.214 lei
- Stocuri
- 135.417 lei
- Creanțe
- 9.309 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.488 lei
- Datorii
- 196.603 lei
- Capitaluri
- -39.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 109.905 lei
- Venituri totale
- 110.101 lei
- Cheltuieli totale
- 122.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.293 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.051 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 98.028 lei
- Stocuri
- 97.417 lei
- Creanțe
- 508 lei
- Casa și conturi la bănci
- 103 lei
- Datorii
- 124.121 lei
- Capitaluri
- -26.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.164 lei
- Venituri totale
- 118.414 lei
- Cheltuieli totale
- 116.821 lei
- Profit brut
- 1.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 611 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 71.965 lei
- Stocuri
- 70.104 lei
- Creanțe
- 1.801 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60 lei
- Datorii
- 84.007 lei
- Capitaluri
- -12.042 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.557 lei
- Venituri totale
- 135.307 lei
- Cheltuieli totale
- 141.381 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.074 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.328 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 50.300 lei
- Stocuri
- 41.783 lei
- Creanțe
- 6.075 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.442 lei
- Datorii
- 62.953 lei
- Capitaluri
- -12.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.752 lei
- Venituri totale
- 27.762 lei
- Cheltuieli totale
- 32.859 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.097 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.375 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.429 lei
- Stocuri
- 23.070 lei
- Creanțe
- 2.951 lei
- Casa și conturi la bănci
- 408 lei
- Datorii
- 31.604 lei
- Capitaluri
- -5.175 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului