ONE NORTH LOFTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 18 ianuarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ONE NORTH LOFTS S.R.L.
- CUI
- 36927076
- Nr. înmatriculare
- J2017000390400
- EUID
- ROONRC.J2017000390400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 ianuarie 2017
Sediu social
- Adresă
- MAXIM GORKI, nr. 20, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 11952
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 14 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 28.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BURUIANĂ SOARE MIRUNA — administrator
- MIREA IOANA - ALINA — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 179 din 3.236 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, municipiul București, peste 94% dintre firmele clasei. Locul 5.767 din 132.982 în tot județul, și locul 97.362 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 858%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.077.828 lei | -471.619 lei | 0 | 171.804.091 lei | 119.789.116 lei | 52.079.894 lei |
| 2024 | 1.260.327 lei | 11.583.786 lei | 1 | 111.759.915 lei | 59.198.042 lei | 52.551.513 lei |
| 2023 | 3.439.149 lei | -4.097.534 lei | 1 | 111.038.746 lei | 70.220.944 lei | 40.967.727 lei |
| 2022 | 2.530.265 lei | -4.515.046 lei | 3 | 80.599.400 lei | 55.861.999 lei | 25.065.262 lei |
| 2021 | 2.962.315 lei | -4.102.097 lei | 3 | 75.099.610 lei | 45.785.013 lei | 29.580.307 lei |
| 2020 | 2.726.095 lei | -7.244.720 lei | 1 | 77.136.633 lei | 43.348.961 lei | 33.682.403 lei |
| 2019 | 16.181.877 lei | 1.962.781 lei | — | 82.433.003 lei | 69.241.628 lei | 13.333.433 lei |
| 2018 | 23.514.015 lei | 9.579.183 lei | — | 81.853.020 lei | 69.315.738 lei | 11.370.652 lei |
| 2017 | 3.747.852 lei | 1.701.469 lei | 0 | 83.183.748 lei | 79.722.216 lei | 1.791.469 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.077.828 lei
- Venituri totale
- 13.865.715 lei
- Cheltuieli totale
- 14.372.551 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 506.836 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 471.619 lei
- Active imobilizate
- 188.033 lei
- Active circulante
- 171.616.058 lei
- Stocuri
- 107.990.680 lei
- Creanțe
- 19.469.124 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.156.254 lei
- Datorii
- 119.789.116 lei
- Capitaluri
- 52.079.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 48.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.260.327 lei
- Venituri totale
- 34.954.607 lei
- Cheltuieli totale
- 22.883.948 lei
- Profit brut
- 12.070.659 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.583.786 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 230.657 lei
- Active circulante
- 111.529.258 lei
- Stocuri
- 106.714.039 lei
- Creanțe
- 4.717.688 lei
- Casa și conturi la bănci
- 97.531 lei
- Datorii
- 59.198.042 lei
- Capitaluri
- 52.551.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 48.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.439.149 lei
- Venituri totale
- 4.953.512 lei
- Cheltuieli totale
- 9.051.046 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.097.534 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.097.534 lei
- Active imobilizate
- 99.776.587 lei
- Active circulante
- 11.262.159 lei
- Stocuri
- 154.355 lei
- Creanțe
- 7.741.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.366.423 lei
- Datorii
- 70.220.944 lei
- Capitaluri
- 40.967.727 lei
- Capital subscris vărsat
- 48.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.530.265 lei
- Venituri totale
- 4.071.476 lei
- Cheltuieli totale
- 8.586.522 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.515.046 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.515.046 lei
- Active imobilizate
- 72.766.479 lei
- Active circulante
- 7.832.921 lei
- Stocuri
- 5.605 lei
- Creanțe
- 2.681.851 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.145.465 lei
- Datorii
- 55.861.999 lei
- Capitaluri
- 25.065.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.962.315 lei
- Venituri totale
- 3.234.046 lei
- Cheltuieli totale
- 7.336.143 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.102.097 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.102.097 lei
- Active imobilizate
- 70.878.475 lei
- Active circulante
- 4.221.135 lei
- Stocuri
- 5.605 lei
- Creanțe
- 1.861.970 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.353.560 lei
- Datorii
- 45.785.013 lei
- Capitaluri
- 29.580.307 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.726.095 lei
- Venituri totale
- 3.320.256 lei
- Cheltuieli totale
- 10.564.976 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.244.720 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.244.720 lei
- Active imobilizate
- 71.971.123 lei
- Active circulante
- 5.165.510 lei
- Stocuri
- 56.374 lei
- Creanțe
- 2.358.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.750.251 lei
- Datorii
- 43.348.961 lei
- Capitaluri
- 33.682.403 lei
- Capital subscris vărsat
- 28.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.181.877 lei
- Venituri totale
- 16.929.398 lei
- Cheltuieli totale
- 14.660.249 lei
- Profit brut
- 2.269.149 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.962.781 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 73.084.742 lei
- Active circulante
- 9.348.261 lei
- Stocuri
- 5.605 lei
- Creanțe
- 4.401.219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 161.741 lei
- Datorii
- 69.241.628 lei
- Capitaluri
- 13.333.433 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 23.514.015 lei
- Venituri totale
- 24.438.497 lei
- Cheltuieli totale
- 13.111.964 lei
- Profit brut
- 11.326.533 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.579.183 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.320.515 lei
- Active circulante
- 6.532.505 lei
- Stocuri
- 224.749 lei
- Creanțe
- 2.839.764 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.467.992 lei
- Datorii
- 69.315.738 lei
- Capitaluri
- 11.370.652 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.747.852 lei
- Venituri totale
- 3.985.934 lei
- Cheltuieli totale
- 1.981.804 lei
- Profit brut
- 2.004.130 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.701.469 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.969.295 lei
- Active circulante
- 6.214.453 lei
- Stocuri
- 848 lei
- Creanțe
- 2.438.142 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.775.463 lei
- Datorii
- 79.722.216 lei
- Capitaluri
- 1.791.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 90.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6421 · Activități ale holding-urilor (CAEN Rev.3)
- 6422 · Activități ale canalelor de finanțare (CAEN Rev.3)
- 6492 · Alte activități de creditare (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7010 · Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7413 · Activități de design de interior (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7740 · Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor) (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8009 · Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului