ON POINT ACCOUNTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 5 august 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ON POINT ACCOUNTING S.R.L.
- CUI
- 41482489
- Nr. înmatriculare
- J2019010249406
- EUID
- ROONRC.J2019010249406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 august 2019
Sediu social
- Adresă
- PĂDUREA NEAGRĂ, nr. 60A, bl. 05/2CORP A, et. 2, ap. 8, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 14044
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.08.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BURLACU NELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.103 din 3.225 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, municipiul București, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 53.913 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 358.809 lei | 11.102 lei | 1 | 364.037 lei | 105.898 lei | 259.967 lei |
| 2024 | 387.728 lei | 180.808 lei | 1 | 271.473 lei | 22.609 lei | 248.864 lei |
| 2023 | 298.377 lei | 99.108 lei | 1 | 143.969 lei | 15.913 lei | 128.056 lei |
| 2022 | 65.110 lei | 59.600 lei | 1 | 82.517 lei | 23.568 lei | 58.949 lei |
| 2021 | — | -716 lei | — | 50.736 lei | 51.387 lei | -651 lei |
| 2020 | 500 lei | -135 lei | — | 1.467 lei | 1.402 lei | 65 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 358.809 lei
- Venituri totale
- 359.035 lei
- Cheltuieli totale
- 343.640 lei
- Profit brut
- 15.395 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.102 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 188.936 lei
- Active circulante
- 175.101 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 151.499 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.602 lei
- Datorii
- 105.898 lei
- Capitaluri
- 259.967 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 387.728 lei
- Venituri totale
- 387.728 lei
- Cheltuieli totale
- 201.985 lei
- Profit brut
- 185.743 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 180.808 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.267 lei
- Active circulante
- 222.206 lei
- Stocuri
- 33.000 lei
- Creanțe
- 58.550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.656 lei
- Datorii
- 22.609 lei
- Capitaluri
- 248.864 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.377 lei
- Venituri totale
- 298.377 lei
- Cheltuieli totale
- 196.732 lei
- Profit brut
- 101.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 99.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.267 lei
- Active circulante
- 94.702 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.327 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.375 lei
- Datorii
- 15.913 lei
- Capitaluri
- 128.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.110 lei
- Venituri totale
- 65.110 lei
- Cheltuieli totale
- 4.584 lei
- Profit brut
- 60.526 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.600 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 49.267 lei
- Active circulante
- 33.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.660 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.590 lei
- Datorii
- 23.568 lei
- Capitaluri
- 58.949 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 716 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 716 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 716 lei
- Active imobilizate
- 50.624 lei
- Active circulante
- 112 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 82 lei
- Datorii
- 51.387 lei
- Capitaluri
- -651 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 500 lei
- Venituri totale
- 500 lei
- Cheltuieli totale
- 620 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 120 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 135 lei
- Active imobilizate
- 1.357 lei
- Active circulante
- 110 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 80 lei
- Datorii
- 1.402 lei
- Capitaluri
- 65 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului